Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem sokan hálátlano...

Csak szerintem sokan hálátlanok Orbán Viktornak?

Figyelt kérdés
Egyedül Európában ő mondta ki, hogy a szankciók nekünk Európaiaknak ártanak,kizárta a migránsikat, nem engedte be az LMBTQ propagandát az iskolákba,tehát ő egy olyan politikus, aki tényleg a magyar érdekeket néz, ennek ellenére sokan viccelődnek vele, sokan csak vergődnek és nem látják be, hogy a magyar nép őt választotta.

2022. okt. 1. 10:41
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
43%
Orbán Viktor Győzni Fog!
2022. okt. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
79%

Az a helyzet, hogy túl jó ő ennek a népnek, nem érdemeljük meg mi őt!

Sokkalta jobb lenne, neki, ha gondolna magára is és bevonulna valahova pihenni, hosszú, hosszú évekre


egy börtönbe

2022. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
88%

Viccike :)))

Ki nem sz.rja le 10 km magasról az lmbtq-t 420 forintos euró árfolyamnál ;D

2022. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Vonuljál be te!Ti tényleg azt akarjátok, hogy tönkre menjen az orzság?Ki vezetné az országot szerinted ha ő börtönbe vonulna?
2022. okt. 1. 10:46
 5/53 anonim ***** válasza:
1%
Toroczkai László!
2022. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
3%
Provokáló a kérdésed, ugranak az ilyenre a libsik..
2022. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Toroczkai csak addig magyaráz amíg nem ő van hatalmon, kíváncsi lennék mit tenne jobban ha ő lenne A miniszterelnök.Az infláció pedig a hülye EU miatt van, ami akarta ezeket a szankciókat.Orbánnak 12 éve reggeltől estig dolgoznia kell, nem tudhatjátok ez mekkora felelősség.Amíg ő azon dolgozik hogy nektek legyen jó, itt szídjátok, és egyszerűen csak panaszkodni tudtok.
2022. okt. 1. 10:53
 8/53 anonim ***** válasza:
94%

Oh, lenne rá jelentkező, hidd el, olyan még nem volt a történelem folyamán, hogy ne lenne valaki, aki átvenné az ország irányitását.


Magamról, meg, csak annyit, hogy én törvénytisztelő polgár vagyok és nem követtem el, semmit, amiért börtönbe kellene volnulnom!

2022. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
92%
Vannak dolgok, amiket jól csinált Orbán és magáról a válságról nem ő tehet, de abban, hogy az ennyire súlyosan érinti Magyarországot, abban nagy felelőssége van.
2022. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok a dolgok, amiket Orbán jól csinál?
2022. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!