Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem sokan hálátlano...

Csak szerintem sokan hálátlanok Orbán Viktornak?

Figyelt kérdés
Egyedül Európában ő mondta ki, hogy a szankciók nekünk Európaiaknak ártanak,kizárta a migránsikat, nem engedte be az LMBTQ propagandát az iskolákba,tehát ő egy olyan politikus, aki tényleg a magyar érdekeket néz, ennek ellenére sokan viccelődnek vele, sokan csak vergődnek és nem látják be, hogy a magyar nép őt választotta.

2022. okt. 1. 10:41
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
85%

Amikor mindenki hülye körülöttem, én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy statisztikai alapon megvizsgálom annak a lehetőségét, hogy mégis én vagyok a helikopter.

Nálam ez működik!

2022. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 Barnabas333 ***** válasza:
49%
Elmondom, hogy most újpesten nem a Fidesz nyerte az időközi választásokat. De ő volt az egyetlen aki leszedte a plakátjait. Ez a Mahorán Zsolt, meg a Mi hazánk már erre is Csesznek. De biztos jobb lesz a sok birka Újpestinek.
2022. okt. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%

50 - az a baj, hogy a kisujjában van, nem az agyában!

A tömpe kisujjába szinte semmi sem fér bele...

"Én csak azt nem értem hogy az ilyeneknek nem tetszik, ha jó irányba megy az ország" - Mi a farnc aza a jó irány? A 425-ös euró? Vagy a 70 euró/ hó minimálnyugdíj?

Vagy az elzavart CEU? Vagy a romos egészségügy, a hasonló állapotú oktatás?

Vagy az urambátyám "jogállam"?

Mitől lelkeseded így össze magad?!

2022. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!