Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz 3.-ik világhá...

Szerintetek lesz 3.-ik világháború? Mocskos Jenkik, és Ukránok miatt senki nem akar háborúba menni..

Figyelt kérdés

2022. okt. 1. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Háborúba a katonák mennek és nem civilek, és egyelőre még NATO tagország vagyunk. Ergo az országot védi a katonai szövetség. Ez az ország előre megy és nem hátra, államcsődbe és nem háborúba.
2022. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Rég nem az ukránokról szól, gazdasági háború van évtizedek óta.

Biztos, hogy lesz egyszer 3. vh de ne legyen igazam. Attól is függ, hogy mikor mondjuk ki, hogy ez már világháború. Hasonló szabotázsok ha lesznek mint az Északi áramlat meglékelése, pl. 10 év múlva lelőnek az oroszok egy amerikai kémműholdat, az usa ezt viszonozza, az már mi ha nem háború?

Én 15-20 évet tippelek.

2022. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Már folyik régóta...
2022. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem már el is múlt!
2022. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16%

"3.-ik"


Hányszor elmondtam már, hogy nem úgy kell írni, hogy 3.-ik, hanem úgy, hogy 3.-dikk!

Hejes írás more!

2022. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!