Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Logan a farkas harcolt az...

Logan a farkas harcolt az első és a második világháborúban a vietnámi háborúban és nem öregedett. Akoor a logan filmben hogyan öregedett meg és vesztette öngyógyító képességét ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés

2018. aug. 9. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem mondta, hogy Logan halhatatlan volna.

Szimplán egy brutálisan gyors regeneráló képessége van, ami sokkal hosszabb életet tesz számára lehetővé, mint egy átlagos ember esetében.


Magyarul ő is volt gyerek, tini, fiatal férfi és lesz középkorú végül öreg.

Csak egy hosszabb idő alatt játszódik le esetében.


Logan a fent említett háborúkban tudod, hogy harcolt? Csont karmokkal :)


Ennek azért van lényeges szerepe, mert azt az adamantium vázat és karmokat nem "ingyen" kapta. Előtte rengetegen meghaltak a kísérletben, mivel nagyon gyors lefolyású, halálosan mérgező anyag.


Logan csak azért élte túl, mivel a szervezete hihetetlen módon tud regenerálódni, így eltudja viselni a mérgezést, de mivel a fém örökre benne marad, ezért folyamatos a mérgezés, ami ellen tovább küzd a szervezete, de ez legyengíti a regeneráló képességét.


Ebből fakadhat az, hogy Logan már gyorsan öregszik, hiszen a képességét visszafogja a mérgezés, ami egy gyorsabb lefolyású öregedést eredményez.

2018. aug. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Én totál nem tudom, de annyit tudok, hogy pl időközben énsztem a színész is idősebb lett; szóval valahogy azt is bele kellett szőni a történetbe, ahhoz is kellett igazodni; hogy pl már nem tudják fiatalabbra túlzott mértékben visszafiatalítani az eredeti színészt, ha vele akarnak forgatni, mert mindenképpen neki szánták azt a szerepet. Amúgy én tényleg nem tudom, meg most azt se néztem meg, hogy most mennyi idős az adott színész, és mikor készültek a filmjei; meg jó színész; de amúgy én tényleg nemtom, mert az X-men világában nem merültem el annyira. De van X-men film is amit láttam. Rajzfilmből láttam több részt.
2018. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
*konkrétan azok a filmjei
2018. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!