Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki ellenkezik a népszámlálás...

Aki ellenkezik a népszámlálás miatt, miért teszi?

Figyelt kérdés
Mi a problémátok vele?
2022. okt. 2. 22:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

Néhány apróság, - ami az "esemény" komolyságát jól fémjelezi:

A hajléktalanokat, tartósan kórházban, egészségügyi intézményben rekedteket, önmagukat törvényen kívül helyezőket, tartósan külföldön dolgozókat, élőket, "no go zónák" lakóit gondolom, majd a "Stanci néni" fogja megszámolni! -Pedig ők is itt élnek velünk - egy országban - és ezért automatikusan küldik számukra a 200000-es "beugrót"!

Ugyan már!

-Gyártják a következő, minél több ember által kikerülhetetlenre tervezett sarcot, - ennyi az egész! Annyi köze van ennek a népszámláláshoz, mint a devizának volt a devizahitelekhez vagy a lónak a hátúszáshoz.

2022. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%

Érdekesek ezek a felvetések, elgondolkoztam. Az igaz, hogy rengeteg dolgot tud mindenkiről az állam meg a különböző hivatalok, például simán utána tudnak nézni, hogy hol dolgozol (ha fizetsz adót) vagy mikor születtél, hova vagy bejelentve vagy előtte hol laktál, ez rendben van. De például hogy kocsival vagy busszal járok-e dolgozni, az érdekes, mert több kollégámnak van kocsija, mégsem használják naponta, hanem tömegközlekednek. Gyorsabb is, olcsóbb is.


Az anyagi helyzetemet nem mutatja meg, mekkora házban/lakásban lakom. Lakhatok egy 40 m2-es egyszobás panelban, de lehet közben a bankban kétszázmillióm.


Szóval nem igazán értem, hogy ha valamilyen hátsó szándékot feltételeznek sokan, azt mire alapozva teszik. Ezekből a kérdésekből, ha megválaszoljuk őszintén, akkor sem derül ki rólunk sok olyan, amit már eddig ne tudhattak volna a hivatalok rólunk. Akkor meg miért kellene félnünk kitölteni?

2022. okt. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

Benne vagyok a rendszerben, másolják át. És nem kötelességem semmilyen kérdésre válaszolni.

Ha nem törődnek a magyarokkal, miért kell megszámolni őket?

2022. okt. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%
1984
2022. okt. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%

#12 A kérdésekkel nagyon jól fel lehet mérni pedig a házadat és az anyagi helyzeted, nagyjából, persze, és ha őszintén válaszolsz.

Ugye megkérdezik mikor épült a ház, milyen falazata van, hány m2 hány szoba benne, hány wc(mert ugye a két szintes háznál csak az egyik szintet kell beírni, és ez már utal rá, hogy kétszintes a ház, esetleg hogy jó nagy/két fürdőszobás), megkérdezik mivel fűtesz, van-e légkondid, wifid, stb.Ezekből azért lehet egy képet kapni.

Az azért elég ritka, hogy valakinek van 200M-ja és egy egy szobás lakásban él.Viszont a kormány simán hozzá tud férni a banki adataidhoz is, szóval tök mindegy.Egyedül a házad az, amiről eddig nem tudtak semmit azon kívül, hogy hol van.Most ez az amit megmondasz, hogy milyen házad van.

2022. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Vagy hogy milyen egyszobás panelom van :) Ja, van benne wifi meg légkondi, hát akkor én már milliárdos vagyok :)
2022. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%
Már 2011-ben is csupa valótlanságot írtam be. Mi a gondom vele? Egyszerűen nem szeretem, ha a magánéletemben vájkálnak. Semmi köze senkinek sem a kérdőívben szereplő adatokhoz. Névtelenül bármelyikre válaszolnék, de a személyes adataimmal egyikre sem fogok normális választ adni.
2022. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!