Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a népszámlálas online...

Ha a népszámlálas online kitöltése során ,,enyhén" téves információt adtam meg, kaphatok bírságot?

Figyelt kérdés
Diplomásként tévesen ,,felsőoktatási szakképzést" jelöltem meg felsőfokú végzettségként.
2022. okt. 10. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Remélem igen :DDDD
2022. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Senkit sem érdekel szerintem mert statisztikába megy, nem egy rólad szóló adatbázisba.
2022. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Egy csomó birka beírja, hogy katolikus, aztán egy katolikus templomot nem tud megkülönböztetni egy reformátustól. Az szerintem nagyobb és szándékos hazugság, minthogy te ráböktél az első lehetőségre, amiben felsőoktatás szerepelt.
2022. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ahol ki kellett pipálni a legmagasabb szintű iskolai végzettséget, ott a Bsc-t jelöltem meg, viszont a szak pontos megnevezésénél a felsőoktatási szakképzést, mert a diplomámban az szerepel, hogy szakképesítést szereztem belőle. Kissé megtévesztett ez.
2022. okt. 10. 12:14
 5/12 A kérdező kommentje:
,,szakképzettséget"
2022. okt. 10. 12:19
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem - senki le se sz-rja, hogy mit írsz be, csak valahogy töltsd ki, pl. én szanaszét trollkodtam az egészet szabadkőműves vallással meg gyíkember kisebbséggel.
2022. okt. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindegy, inkább nem görcsölök rajta, elvégre minden más megadott adatom valós.
2022. okt. 10. 12:35
 8/12 anonim ***** válasza:

A végzettségnél nekem is voltak problémáim, amíg megtaláltam a rám vonatkozót.

Senki nem fog foglalkozni vele.

2022. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Vajon a 3asnak megérkezett már az utalás a birkázásért vagy magától ilyen hülye?
2022. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem töltene ki senki semmit, sem lenne érdemi tétje, - mert butábbnál butább, hazugabbnál hazugabb, semmitmondóbbnál semmitmondóbb statisztikáktól nem fog senkinek sem javulni az életminősége. Törvényesített lenyúlás.
2022. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!