Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki kinek a bérence?

Ki kinek a bérence?

Figyelt kérdés

A jobboldaliaktól azt hallom, hogy a baloldaliakat az USA fizeti, hogy káoszt szítsanak Európában, meggyengítsék és az amerikaiak csicskájává tegyék.

A baloldaliaktól azt hallom, hogy a joboldaliakat Oroszország fizeti, hogy káoszt szítsanak Európában, meggyengítsék és az oroszok csicskájává tegyék.

Mi az igazság?



2022. okt. 13. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom, hogy én saját magamat fizetem, igy, biztos, ami biztos, azt csinálok, amit én mondok magamnak, bár időnként összeveszünk, ez kivülről futcsának tűnhet, mert saját magam ütöm ilyenkor.
2022. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Hát ha a valóságot nézed, akkor a Csuti az, aki gyengíti és bomlasztja az EU-t, a csuti az, aki keresztbe tesz mindenféle integrációs, föderális törekvésnek és egységes fellépésnek, a csuti az, aki az oroszok érdekében politizál. A retard hívei meg ennek tapsolnak.


Innentől kezdve azt elég nehéz vitatni, hogy a jobboldal az oroszok csicskája.

Ettől persze még igaz lehet a másik állítás is, hogy a baloldal meg az USA csicskája, de én erre nem látok ilyen nyilvánvaló jeleket, sőt - a baloldal inkább támogatja az EU-s integráció elmélyítését, a föderációt, gyurcsányék pl. nyíltan pártolják az Európai Egyesült Államok koncepciót, erre meg nehéz lenne rámondani, hogy az USA érdekeit szolgálja - ez egyértelműen az EU érdeke.

2022. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Az USA-ból érkezett törvénytelen pénzekre bizonyítékok vannak, nem is tagadják. Hogy az oroszoktól illegális pénz érkezett volna, arra semmi bizonyíték nincs. Ez csak blöff, hogy kiegyenlítsék a számlát. Legális befektetések nyilván jönnek mindenhonnan, nem az a kérdés.
2022. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!