Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kitöltötted a nèpszàmlálást?

Kitöltötted a nèpszàmlálást?

Figyelt kérdés
2022. okt. 15. 20:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, kitöltöttem
Nem, de ki fogom
Nem, de nem is fogom.
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem töltötte ki azt felkeresik a számlálók, aki akkor sem felel azt meg megbüntetik szóval nem sok értele van szórakozni ezzel..
2022. okt. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Èn most töltöttem ki....
2022. okt. 15. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Aki nem tölti ki, azt elviszi a számlalóbiztos!!!😱🤣
2022. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tíz éve vagy mikor volt akkor sem töltöttem ki semmit s a kutya nem keresett.
2022. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Ne nevezd népszámlálásnak, hiszen nem az.


[link]

2022. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as, 10 éve egy csinos fiatal nő járta az utcánkat, mint számlálóbiztos, úgyhogy engedtem volna, ha elvisz magával. :-)))
2022. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lett volna értelmesebb dolgom is, de beáldoztam az időt rá - csak azért, hogy ne cseszegessenek. Rendkívül magas nívójú volt az űrlap, - pl. el kellett döntenem, hogy a férfi név mellé női nemet szeretnék-e választani és azt is, hogy fából épült-e a panel ház...

De a hozzám bejelentett unokáim sem léteznek a "program" szerint!

A "Zoli bohóc" különb programot írt volna erre - még előképzettség nélkül is! :DDDDD

2022. okt. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert elkevertem a kódot . Majd jön az ember aztán ikszelget.
2022. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

☛ 7/ válaszból: [De a hozzám bejelentett unokáim sem léteznek a "program" szerint!] 2022. okt. 16. 10:00

És azt hogyan csinálta a „program”? Az épületadatoknál a kitöltőnek kellett beírnia számmal, hogy hányan laknak ott, majd név szerint felsorolni őket.

Aki pedig kitöltötte, annak a ténylegesen ott élők számát és neveit kellett beírnia; szó szerint ott volt a kérdésnél, hogy bejelentettségtől függetlenül.

Aztán a beírt nevekből lehetett választani, vagy egy-egy névhez tartozó adatlap kitöltése után az automatikus továbblépésre hagyatkozni. És ha minden beírt névhez megtörtént a kötelezően kitöltendő adatok megadása, akkor engedte beküldeni.

2022. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Miért?
2022. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!