Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért háboruznak az ukránok...

Miért háboruznak az ukránok az oroszokkal jelenleg?

Figyelt kérdés
Bocsi ha buta kérdés, de nekem fogalmam nincs ezekről és próbáltam utána olvasni, de nem sok sikerrel.
2022. okt. 20. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

A dolog a következőképpen zajlott: 2014-ben Minszkben Ukrajna és a két újonnan alakult donbászi köztársaság között békemegállapodás született, amelyben egyikük sem támadja meg a másikat. Ukrajna egy évvel később ezt a szerződést eldobja, és támadni kezdi a két köztársaság határát. A két köztársaságban a katonai veszteségek elérik, úgy tudom, az 5-6-7 ezer halottat. Zelenszkij megérkezik, megháromszorozza a két köztársaság elleni támadásokat. (...) A két köztársaság (...) kétségbeesetten küldöttséget küld Moszkvába (...), és végül sikerül beszélniük Putyinnal. Azt mondják:


Vlagyimir, nem tudjuk, mit tegyünk, ti védjetek meg minket


[link]


Itt lényegében elmondta Berlusconi. Hozzáteszem, hogy az ukrán NATO tagság belebgetetése is vörös vonal volt.

2022. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Mert balf.ok
2022. okt. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Troll kérdés.

"próbáltam utána olvasni, de nem sok sikerrel."

2022. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Röviden az olajlelőhelyekért.
2022. okt. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%

#4 nem igaz, hanem a gázért, meg a regionális pozíciókért. Ukrajna önmagába egy jó zsíros falat, 40x milliós lakosság és olyan jó zsíros fekete földek amitől sok gazda örömében földhöz csapkodná a sejhaját.

Ezért már megéri a nagyoknak bevállalni a csörtét melyik mar ki belőle többet.

2022. okt. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert az ukránok borzalmasan szeretnek gyilkolni.
2022. okt. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

#1

Épp csak azt felejted el, hogy volt előtte egy budapesti memorandum is, ahol Oroszország vállalta, hogy garantálja Ukrajna területi integritását.


Itt is nagyon jól látszik, hogy a ruszkiszopkodó retardjobberek kedvenc fegyvere a szelektív emlékezet :D

2022. okt. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az USA nem kapta meg a szokásos napi dopamin adagját ezért felbérelte az ukránokat, hogy provokálják a ruszkikat.
2022. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazságot csak az ukrán és az orosz katonai vezetősége tudhatja.
2022. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!