Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha kulturálisan...

Mi van akkor, ha kulturálisan jobboldali, de gazdaságilag baloldali vagyok?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy a wokeizmustól meg a identitás politikától fel fordul a gyomrom, ellenzem az illegális bevándorlást, csak akkor támogatom a melegházasságot ha polgári esküvőről van szó, a fegyvertartás tiltásában semmi progresszív nincs szerintem, és a nukleáris család modellt tartom az ideálisnak.


De ezt a fajta kapitalizmust hosszú távon fent tarthatatlannak tartom, és az azt kiszolgáló neo-konoktól meg a neo-liberálisoktól szintén fel fordul a gyomrom, és szerintem a klíma változásról is főleg a kapitalizmus és a mértéktelen fogyasztás tehet. A skandináv ország gazdasági modell sokkal szimpatikusabb, de nekem még a klasszikus marxizmus is tetszene, de azt gondolom, hogy a kommunizmus csak papíron működik, de sosem működne a valóságban az emberi kapzsiság miatt.



2022. okt. 21. 03:49
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Csak érzelmileg ne legyél baloldal
2022. okt. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

#1 Ez mit jelent, hogy érzelmileg baloldal?


Vagy szerinted egy baloldali nem szeretheti a hazáját?

2022. okt. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A bal-jobb felosztás elsősorban gazdaságpolitikára vonatkozik, te baloldali-konzervatív vagy ez alapján.
2022. okt. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Isti22 ***** válasza:

Nem tudsz ebben ilyen, abban amolyan lenni, a bal- és jobboldaliság alapjaiban ellentétesek (társadalmi egyenlőség vs hierarchikus társadalom).


A leírás alapján te jobboldali vagy, mert fenntartanád az egyenlőtlenségeket.

2022. okt. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor mihazánkos vagy.
2022. okt. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Isti22:

Amit kérdező írt, abban a kulturális résznek semmi köze a baloldalisághoz, jobboldalisághoz. Amit a kérdező nem szeret, az liberalizmus, aki baloldali, az pedig nem feltétlenül liberális. A kommunisták jelentik a szélsőbalt, és a szocializmusban egyértelműen homofóbok voltak.

2022. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Isti22 kérlek, ezt kifejtenéd bővebben?
2022. okt. 21. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van akkor, ha tusoláskor nem tűzforró és jéghideg közt választok, hanem beállítom a számomra tökéletes hőfokot?
2022. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!