Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a férfiak...

Miért van az hogy a férfiak csak akkor támogatják egy nő döntési, testéhez való jogát ha prostitúcióról van szó de az abortuszhoz már nem támogatják a jogot?

Figyelt kérdés

A válaz egyszerű. A férfiak csak azt támogatják ami nekik személy szerint jó. Illetve dugni szeretnének de a dugás következtében nőbe tett ondóról is ők akarnak dönteni a nők helyett. Szerintem vagy mindkettő, vagy egyik sem. Aki csak a prostitúciót támogatja az abortuszt meg nem az férfi érdekeltsegben gondolkodik. Egyébként valamiért bevett szokás hogy a prostik megtartják a kuncsafttól lett magzatot ezzel csaláfokat tesznek tönkre hiszen a férfinak itt is ott is van gyereke a prostitól is meg a feleségetől is. Tehát az jogos döntés amit a testemmel teszek de az nem jogos döntés amit a testemen belül teszek. Ráadásul egyik a másikból következik hiszen a prostik nem igazán szoktak védekezni. A prostiktól amugy miért nem veszi el a gyermekvédelem a gyereket?

Vagy mindkettőt támogatjátok vagy egyiket sem.

Férfiak! Miért csak akkor érdekel titeket a nő döntési joga amikor a ti malmotokra hajtja a vizet? Kedves férfiak, miért alkalmaztok kettősmércét?



2022. nov. 10. 21:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, és mindkét esetben a nőre bízom a döntést. Ha érintett vagyok, akkor véleményt mondok, de támogatnám a párom, akár abortuszt akarna, akár szülni. Mi nem akarunk gyereket, de ha teherbe esne, megérteném, ha meg akarná tartani.
2022. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
20%
Hol van tiltva a "saját testünk feletti önrendelkezés joga"??
2022. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
83%
#12 akik abortuszellenesek ezt akarják elérni.
2022. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Akkor az oltás beadás is önrendelkező volt?
2022. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%
#14 nem volt kötelező
2022. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
10%
14. Természetesen igen, de volt mögötte propaganda és nyomás gyakorlás, hogy már pedig nem mehetsz ide meg oda sem.. :)
2022. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
42%

#16 valóban, a saját magad és mások védelmében. Itt nem csak magadról, meg max 1-2 embert sodortad volna veszélybe, hanem sokkal többet. Ahhoz képest, hogy milyen fontos nektek az életek védelme, vicces volt nézni ezt a vergődést, hogy nem veszélyeztethettek egy csomó embert.

Hozzátenném, hogy ettől függetlenül tényleg nem volt kötelező. Dönthettél úgy, hogy egy db oltást nem veszel fel. Senki nem ártotta bele magát abba, hogy mit tegyél a testeddel. Igen, a döntéseknek következményei voltak és vannak, ahogy egy abortusznak, vagy egy felelőtlen gyerelszülésnek is n

2022. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
5%
17. Édesanyám volt főnöke nem ltas után lett rákos. Csak mert "másokért" is beadatta. Nyilván te nem ismerted, én sokat sírtam amikor elment. :)
2022. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
44%
#18 sajnálom ami vele történt, de nincs bizonyított ilyen hatása egyik oltásnak sem. Lehet hogy az oltás nélkül is rákos lett volna. Ez olyan, mintha hazafelé menet az oltásról elüt egy autó. Akkor nem az oltás okozta a balesetet.
2022. nov. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
10%

19. Oké oké, nem vagyok ilyen fanarikusokra kíváncsi. Van orvos ismerősöm, nem támogatja. Én sem, pont.


Kérlek zárjuk le a témát, nem szeretnék ezzel kapcsolatban többet írni. Örülj, hogy neked semmi bajod.


Szép estét, szia!

2022. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!