Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a férfiak...

Miért van az hogy a férfiak csak akkor támogatják egy nő döntési, testéhez való jogát ha prostitúcióról van szó de az abortuszhoz már nem támogatják a jogot?

Figyelt kérdés

A válaz egyszerű. A férfiak csak azt támogatják ami nekik személy szerint jó. Illetve dugni szeretnének de a dugás következtében nőbe tett ondóról is ők akarnak dönteni a nők helyett. Szerintem vagy mindkettő, vagy egyik sem. Aki csak a prostitúciót támogatja az abortuszt meg nem az férfi érdekeltsegben gondolkodik. Egyébként valamiért bevett szokás hogy a prostik megtartják a kuncsafttól lett magzatot ezzel csaláfokat tesznek tönkre hiszen a férfinak itt is ott is van gyereke a prostitól is meg a feleségetől is. Tehát az jogos döntés amit a testemmel teszek de az nem jogos döntés amit a testemen belül teszek. Ráadásul egyik a másikból következik hiszen a prostik nem igazán szoktak védekezni. A prostiktól amugy miért nem veszi el a gyermekvédelem a gyereket?

Vagy mindkettőt támogatjátok vagy egyiket sem.

Férfiak! Miért csak akkor érdekel titeket a nő döntési joga amikor a ti malmotokra hajtja a vizet? Kedves férfiak, miért alkalmaztok kettősmércét?



2022. nov. 10. 21:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
11%
A prostitúció nem gyilkosság. Az abortusz igen.
2022. nov. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
28%
#20 már bocs, de nem hívhatsz valakit fanatikusnak, csak azért, mert nem ért veled egyet. Nem csak neked vannak orvos ismerőseid, nekem is ugyanolyan jogom van eldönteni, hogy hiszek-e a tudományos vizsgálatok eredményeiben, mint neked. Úgyhogy gyere le a magas lóról, mert az nem vitazárás, hogy lefanatikusozod a másikat, mert elfogytak az érveid.
2022. nov. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
14%

22. Nem fogytak el, de kérlek ne beszéljünk, nincs kedvem az ilyenről vitát nyitni. Anyukám egyik kedves ismerősének a volt férje (mivel eltávozott) orvoskutató volt aki számos csodaszert talált, sajnos olyat is aminek nem volt érdekes az orvostudománynak hogy emberekhez kerüljön. Többet nem szeretnék írni.


Legyen szép napod!

2022. nov. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

21es remélem nem vered ki mert meggilkolod ártatlan spermádat XD

Abból az ondóból ember lehetet volna pedig te zsebkendőbe teszed

Ha a barátnődet megerőszakolnák akkor sem engednéd az abortuszt? A hat hetes pont akkora mint egy mákszem.

2022. nov. 11. 09:12
 25/29 anonim ***** válasza:
11%

24. Utána már nagyon nehéz egy nőnek összeszednie magát, lelkileg is. Az is lehety hogy utána szexuálisan sem lesz többet aktív, mert felni és rettegni fog.


Aki itt elutasítja az abortuszt, az tényleg beteg ember..

2022. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
#23 ezt el tudom fogadni, máshogy gondolod, de ettől még nem nevezlek fanatikusnak. Érted a problémát?
2022. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
#21 hogy lehet megölni valamit, ami nem képes életben maradni az nő testén kívül? Nem tudja fenntartani az életfunkcióit. Nem tudsz megölni valamit, ami nem tud élni.
2022. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

26. Te sem fogadós el, hogy más véleményen vagyok. Ezért le is pontoztál.


Azok után, hogy szépen kioktattál, mit írjak? Ne haragudj, nem vagy orvos, pont. Itt lezártam, többet nem reagálok, szép napot, ismét.

2022. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#28 dehogynem. Elfogadom hogy más véleményen vagy, a te dolgod. De emiatt nem kezdelek neveken hívni. Egy egyszerű elnézést megtette volna.

Egészségügyi dolgozó vagyok, valóban nem orvos. Ahogy te sem. Nem értem ez miért lenne fontos.

2022. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!