Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most a jobboldaliaknak a...

Most a jobboldaliaknak a melegekkel, vagy az LMBT-lobbival van bajuk?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy a jobboldalnak semmi baja a melegekkel, csak az LMBTQ lobbival.

A katari focibajnokság kapcsán jobboldalról folyton azt hallani, hogy az ország nemet mond az LMBT-lobbinak, és aki ezért kritizálja az országot, az LMBT lobbista, pedig valójában, nem az LMBT-lobbit bünteti Katar, hanem a homoszexualitást. Szodómai törvény van.

Nem LMBT-seket zárnak börtönbe, hanem hétköznapi melegeket.

Hogy van ez?



#LMBT-lobbi Katar foci melegek
2022. nov. 15. 13:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Milyen szólásszabadságot akarok én korlátozni?

Csak arra reagáltam, hogy milyen volt régebben. Ma már sokkal elfogadóbbak az emberek, nem utálnak már annyian.

Nem azért nem degradál minket mindenki, mert félnek a következményektől, hanem mert tényleg úgy gondolják, hogy mi is emberek vagyunk.


Furcsa, hogy egyből arra gondolsz, hogy a szólásszabadság korlátozása miatt nem mocskol minket mindenki, nem pedig az elfogadás növekedése miatt.


Amúgy a szólásszabadság úgymond korlátozása pont régen volt fordított irányban. Ha valaki felszólalt a melegek védelmében, egyből kicsinálták, leb_zizták stb.

2022. nov. 15. 18:33
 12/14 anonim ***** válasza:
42%

#8: "ez a hétköznapokban nem tartotta vissza az embereket, hogy kifejezzék, hogy egy csótánynál is kevesebbre tartanak."


Talán ennek az okát ott kéne keresni, hogy hogyan él a legtöbb b*zi. Pl. melegbárokba, parkokba, fürdőkbe járni b*zulni, szétdugatni magad minden idegennel, drogokkal belőni magad, AIDS-et összeszedni nem egy olyan életmód, amiről pozitív kép van az emberek fejében. Nem hiszem, hogy egy normálisan élő és viselkedő meleggel bárkinek bármi baja lett volna.

2022. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12-es


ok és okozat. Évszázadokig tiltott volt az ilyen kapcsolat, csak illegalitásban, lopva tudták kiélni a vágyaikat, miközben otthon feleség várta őket, akit a társadalom erőszakolt rájuk. Arról nem is beszélve, hogy a melegeket sosem bátorította úgy a társadalom monogám kapcsolatra, mint a heterokat, hanem pont ellenkezőleg.

Én úgy nőttem fel, hogy akik nem mocskolták a melegeket, még azok is azt mondták, hogy az ember intézze ezt titokban, de nem akarnak tudni róla, ergo olyan párkapcsolatról ne is álmodozzon, amit felvállalhat.


Nyugaton egyébként minél elfogadóbb a lakosság annál több a monogám párkapcsolat.

2022. nov. 15. 18:47
 14/14 anonim ***** válasza:

"Jobboldali vagyok, és vallásellenes ateista."


Sosem fogom megérteni, hogy ez a kettő egyszerre hogy megy.

2022. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!