Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek orosz rakéta...

Szerintetek orosz rakéta talált be? Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
Ha valóban beigazolódik, szerintetek mire lehet számítani, hogy fog ez minket érinteni? Eléggé megijesztett ez most.

2022. nov. 15. 22:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

Ne ijedezz, az atomhábi jó buli.

Ha nagy mázlid és túléled, akkor a tied az egész maradék világ, ha nem, akkor meg úgyis egy szemvillanás alatt hamuvá égsz, nem fog fájni, fel se fogod, hogy meghaltál.

2022. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
#1 én nem poénkodnék a helyzettel. Még ha esély sincs semmi rosszra - úgy legyen - nem poén.
2022. nov. 15. 22:39
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem poénkodok, komolyan gondolom. Én alig várom már az atomháborút.
2022. nov. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem orosz, de a szándekosság megkérdőjelezhető. Elég pontatlanok az orosz fegyverek mostanában, a innen-onnan összeszedett katonák se a biztos, hogy 100% jol tudják kezelni.

Van olyan hír, hogy az ukrán légvedelem lőtte ki és csak a maradék zuhant oda.


Szerintem a Nato is annyiban marad, hogy véletlen volt. Történt ilyen máskor is, de az, hogy civil aldozatokkal járt az elég nyomasztó. Szerintem nem lesz semmilyen nagy lépés a közeljövőben

2022. nov. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Van róla fotó, az alapján S300 légvédelmi rakéta maradványai.

Úgyhogy nem lesz gond, mert bár orosz tervezésű fegyver, de olyat nem lőhettek, mert nem arra valós.

2022. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
6%
Vèletlenek nincsenek. Ez lehetett akár egy harmadik fèl is, aki világháborút akar. Idővel ez lesz belőle szerintem. 2032-ig az új világkormányt fel kell állítani, egysèges pènzt bevezetni stb. idő kèrdèse, ès bedől a forint...
2022. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

#5

Lottek mar foldi celpontot az oroszok is s300-al, pedig nem arra valo.


De ettol fuggetlenul az hogy van egy kep nem jelenti, hogy a becsapodott raketa maradvanyai is lennenek. Szandekossagrol azinte biztos, hogy nincs szo, inkabb az ukran legvedelem altal eltalalt orosz raketa csapodhatott be. De megint az ok-okozat. Ha nem lovoldoznenek nato hatar mellett raketakat, nem lenne ez.

2022. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ha jelenleg nem is lenne ebből semmi, én a közeljövőtől azért tartok. Egyre feszül az egész helyzet. De nagyon remélem Amerika nem akar itt balhézni.
2022. nov. 15. 23:12
 9/24 anonim ***** válasza:
28%
Attól függ, hogy lesz-e még egy csapás, arra a NATO már biztosan reagálni fog.
2022. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9

Én is ettől tartok.

Illetve persze, biztosra veszik, hogy véletlen rendben.

De mi lesz, ha lenne még egy ilyen véletlen?

Tényleg ok-okozatról van itt szó.

2022. nov. 15. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!