Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Idősebb embereket kérdeznék!...

Idősebb embereket kérdeznék! Milyen érzéssel tölt el titeket a kormány oroszbarát politikája?

Figyelt kérdés

Azok akik még emlékeznek arra amikor az orosz nyelv kötelező volt. Az orosz ünnepeket velünk is kötelezően megunnepeltettek

A ruszkik haza jelmondatra


Hogy érzitek,helyes-e ennyire nyitni az oroszok fele ilyen nemzeti múlttal mint a mienk?


2022. dec. 2. 11:47
1 2 3 4 5
 11/41 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"Minket konkrétan az ukrán front szállt meg 1945-ben és 1956-ban is"


Azt ugye tudod, hogy a Vörös Hadseregben nem voltak nemzetiségi alakulatok? Az Ukrán Front a harc helyszíne alapján kapta a nevét, ugyanúgy vegyes nemzetiségű (számarányuk alapján főleg orosz) katonák harcoltak benne, minden az többi fronton is.

2022. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Да
2022. dec. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Az orosz időszak számunkra nehéz volt. A kötelező nyelvtanulástól a sok-sok oroszbarát kötelezőkig. Nagyon elkeserítő, hogy a mai fiatalok ennyire hisznek ennek a kormánynak. Ugyan oda fogunk jutni, mint ami a 60'-as években volt. Kötelező, tilos! Azt nem értem, hogy egy ilyen nagyon támogatott, sikeres? kormány miért emlegeti a 12 évvel ezelőttit. Nem tudja feldolgozni, vagy még ma is ellenfelet lát benne? Teljesen elkeserítő, hogy ilyen vakon hisznek ebben a jelenlegi helyzetben. Olyan keserű évek jönnek, ha ez marad, hogy visszasírjuk a Kádár korszakot. Mi jó most? Miért kell ennyire támogatni őket? Valaki magyarázza meg. Nekem pár évek óta elgurult a Cavintonom és talán ezért nem értek semmit.
2022. dec. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hibásan írtam, mert nagyon felzaklatott ez a téma! Elnézést kérek mindenkitől.
2022. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
0%

#14

Nagyon sokan gondolják azt, hogy a jelenlegi ellenzék még szánalmasabb mint a fidesz. Nem látnak bennük olyan potenciált hogy képesek lennének kihúzni az országot a szarból.

Sokszor még a baloldali kommentelők is azt irják hogy azért lenne jobb mert kevesebbet lopnának. Érted ? Nem az az elvárás hogy ne lopjanak, hanem már az is elég lenne nekik hogy kevesebbet lopjanak.

Nekem ettől gurul el a gyógyszerem. Ezért ne váltsunk kormányt.

Az hogy orbán van kormányon jó részben az ellenzéki szavazók felelőssége. Ha hisznek ebben a söpredék politikai elitben akik most az ellenzéket alkotják akkor jobb ha így marad minden ahogy van.

Ha nem hisznek benne akkor zavarják el őket. Hátha jön egy olyan csapat amely hiteles lesz és arra majd sokkal többen fognak szavazni és eljöhet a várva várt kormányváltás.

2022. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

#15 elgurul a gyóhyszered, mert az ember olyat akar, aki kevesebbet lop, de attól nem aki mindent ellop...


Tipikus birka hozzáállás...

2022. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
53%

#16

Látom benned sem merül fel a kérdés, hogy olyat válasszunk aki NEM lop. Erre próbáltam rávilágítani.

Ha egy tányér levest csak 5 evőkanál sóval sózok el az ehetőbb lesz mint ha 10 evőkanál sót tettem volna bele. Én egyiket sem enném meg.

Te ez elsőt boldogan kanalaznád a másodikat meg fikázod.

2022. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Még is tapsolsz hozzá...
2022. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

"Abszolút. Nem a múltban kell élni, amikor marxizmust kényszerítettek ránk a szovjet (nem orosz!) megszállók. Minket konkrétan az ukrán front szállt meg"


Szovjet, nem ukrán! Vagy így fordítva már nem helyes? :)

2022. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Barátilag milliókat küldünk az oroszok ellenségének?
2022. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!