Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Idősebb embereket kérdeznék!...

Idősebb embereket kérdeznék! Milyen érzéssel tölt el titeket a kormány oroszbarát politikája?

Figyelt kérdés

Azok akik még emlékeznek arra amikor az orosz nyelv kötelező volt. Az orosz ünnepeket velünk is kötelezően megunnepeltettek

A ruszkik haza jelmondatra


Hogy érzitek,helyes-e ennyire nyitni az oroszok fele ilyen nemzeti múlttal mint a mienk?


2022. dec. 2. 11:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés butaság. Feltételezem, agymosott fiatal balliberális gyerek kérdése, akinek fogalma sincs a dolgokról.

"Kádár-gyerek" vagyok egyébként, akinek jó dolga volt akkoriban, csak később tudtam meg az öregúr viselt dolgait.

De ez mellékes. A kérdés ostobaságra vall szerintem.

2022. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon utálnunk kellene a törököket mohács és a 150 éves elnyomás miatt az osztrákokat a 48-as forradalom leverése miatt, a franciákat trianon miatt de egyiket sem tesszük. A szovjet megszállás mennyiben volt más ?
2022. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

"A szovjet megszállás mennyiben volt más ?"


Szerintem annyiban azért más, hogy a szovjet időkből még vannak élő emberek, mind elnyomó államapparátus, mind pedig annak jogi, állampolgári elszenvedői oldaláról. Putyin maga KGB ügynök volt.


Ez egyrészt, másrészt pedig az oroszellenesség kimutatható jelenség volt a magyar közhangulatban a rendszerváltást követően. Ez viszont most megfordítja/megfordította a kormány. Szerintem ezt az álláspontcserét eleve érdekes lehet meghallgatni néhány ember részéről.

2022. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
21# csak kerdezem valamit miért kell rögtön bántani?
2022. dec. 2. 22:48
 25/41 anonim ***** válasza:

Az a kisebbség aki az orosz ellenes propagandát nyomja mindig is hangosabb volt ezzel úgy tűnt hogy ők vannak többen.

Most hogy nincs orosz ellenes kormánypropaganda azok is hallatják a hangjukat akik 89 után hallgattak.

2022. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

"Most hogy nincs orosz ellenes kormánypropaganda azok is hallatják a hangjukat akik 89 után hallgattak."


Aham. Szóval szerinted az oroszpártiak mindig is többségben voltak? Érdekes dolgokat mondasz.

2022. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Ha azokat is az orosz pártiak közé sorolom akik nem gyűlölték az oroszokat akkor szerintem mindig is többen voltak.

Gondolom szerinted is orosz pártiak ?

2022. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

"Ha azokat is az orosz pártiak közé sorolom akik nem gyűlölték az oroszokat akkor szerintem mindig is többen voltak."


Elképesztő eszmefuttatás. Ha azokat is micimackó rajongók közé sorolom, akik nem gyűlölték a micimackót, akkor a micimackó minden idők legsikeresebb TV adaptációja?


Ha tudod, hogy egy szó kicserélésével teljesen kicsavarható az eszmefuttatásod, akkor valószínáleg az az eszmefuttatás soha nem is volt helyes.

2022. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Ezt csak azért irtam mert aki nem itéli el az oroszokat minden nap legalább készer, mert tele van a hócipője az egésszel az nálatok rögtön oroszbarát.
2022. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
58%

"Ezt csak azért irtam mert aki nem itéli el az oroszokat minden nap legalább készer, mert tele van a hócipője az egésszel az nálatok rögtön oroszbarát."


Velem vitatkozol most, nem pedig valamilyen rejtélyes többes számmal. Az eszmefuttatásod, illetve a mondandód logikája hibás és/vagy hiányos. Én ezekbe kötök bele. Hacsak nincs valami szociológiai tanulmány, aminek az a konklúziója, hogy mindig is többségben voltak az oroszpártiak, addig szerintem zárjuk rövidre ezt a beszélgetést.

2022. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!