Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon nem voltak...

Magyarországon nem voltak bérgyilkosok?

Figyelt kérdés
Japánban azért a Ninjáknak eléggé nagy hagyománya és kultusza van. Magyarországon nem volt soha elterjedt dolog,hogy a vezetők egymás bérgyilkossal ölték meg?

2022. dec. 3. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
IV. Istvánt úgymond már 1165-ben bérgyilkosok tették el láb alól, mégpedig III. István király jóvoltából.
2022. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden időben, mindenhol voltak olyan emberek, bandák akiket ilyesmire fel lehetett bérelni. A ninják az kicsit más, a japánok mindent másképp csinálnak.
2022. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De voltak, pl. Gyárfás Tamás egy Jozef Rohác nevű bérgyilkossal ölette meg Fenyő Jánost. Igaz, hogy ez a bérgyilkos se magyar volt, de Magyarországon "dolgozott".
2022. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"ninják az kicsit más"


Miért mások?

2022. dec. 3. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A ninják azért más téma, mert ott komplett falvak, közösségek, nők és férfiak is ninják voltak. voltak ninja nők is. egész családok generációkon kersztül ninják voltak. persze titokban művelték a mesterséget, de közvetítőkön keresztül fel lehetett bérelni őket. ezt egy könyvben olvastam.

szerintem ennyire szervezett, generációkat felölelő szervezet nem volt talán máshol. illetve most eszembe jutott, hogy indiában talán volt valami hasonló, de nem ugrik be a nevük, mintha thug lenne, de ez nem biztos.

2#

2022. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pipás Pista is bérgyilkos volt.

[link]

2022. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6-os, erről én is olvastam régen😃, durva sztori.

Meg voltak még a tiszazugi, vagy tiszaluci nem is tudom, angyalcsinálók. Méregkeverő asszonyok.

2#

2022. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nagyrévi arzénes asszonyokról beszélsz, kedves 7-es?

[link]

febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!