Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon vannak bérgyilk...

Magyarországon vannak bérgyilkosok?

Figyelt kérdés
Bocsánat a kategória miatt de máshova nem tudtam besorolni. Valamelyik nap néztem egy thrillert amiben egy bérgyilkos volt, és elgondolkoztam azon hogy Magyarországon vannak bérgyilkosok? Vagy a szomszédos országokban? Előre is köszönöm a válaszokat! :) 14/L
2011. dec. 6. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Kit tegyek el láb alól? Hol laksz?
2011. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a bérgyilkosok nem azért bérgyilkosok, mert az amerikai filmkebe olyan jól menő emberek, akik szinte "hallhatalanok" és sikeresek

a bérgyilkos az(akár roma akár magyar stb..)akinek pénzt adnak azért,hogy megöljjön pl téged

ennyi nem több

2011. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Vannak


FIDESZ-KNDP pártszövetség a nevük.

2011. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2. mondja. Ráadásul ezek az emberek szintén nem olyanok, mint a filmekben, hogy nyomot sem hagynak maguk után, és nem tudják elkapni őket, hanem pont ellenkezőleg, nekik tök mindegy, hogy lehúznak 5-10 évet a börtönben. A pénzt megkapják, a büntetést leülik, aztán jóvan.
2011. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
3-nak totál igazat adok.
2011. dec. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Első válaszoló: Nem kell senkit megölni :D csak érdeklődtem :) Még egyszer köszönöm a válaszokat :)
2011. dec. 6. 18:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha hallgatod-nézed-olvasod a híreket, elég sűrűn hallani. Tehát vannak. És nem nagyon válogatnak.

A filmekben nagy pénzekért, nyomós okkal (más kérdés, hogy elfogadható-e), nálunk kis pénzért szinte ok nélkül is.

Hiába, kis ország kis pénz...

2011. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Régebben a Frei dossziéban adott riportot egy külföldi bérgyilkos.Valami veterán katona volt,és ilyen 30-40 millákért válalt el egy melót.
2012. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A világon mindenhol vannak! Hol többen hol kevesebben, de a lényeg ugyanaz.
2012. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

17:37


Az a bérgyilkos Orosz volt és az Orbánról kérdezte a Frey,hogy mennyiért ölné meg a mi Viktorunkat!!

2012. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!