Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Amelyik férfi azt mondja hogy...

Amelyik férfi azt mondja hogy arab, afrikai országokban kéne feminizmus és nem itt, az tulajdonképpen jobban aggódik az arab nőkért mint az itteni fehér nőkért?

Figyelt kérdés
Fontosabbak számára az arab nők?

2022. dec. 12. 12:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak mivel ott nagyobb az elnyomás elsősorban ott lenne szükség a feminácikra
2022. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%

Ott lenne is értelme vergődni, nem itt ahol már mindenben egyenlőek a nők és számos természetes különbség is elvan tüntetve, de ügye a maradék felszámolásáért továbbra is küszködnek. Legujabb agymenésük a kvóta a cégek vezetőségében, magyarán értsd azt alatta hogy ha ott felmond majd egy nő, mindenképp nőt vesznek fel a helyére, mert muszáj tartani a létszámot. Természetesen a bányában, vagy a hadseregben esetleg a szemétszállításban nem akarnak kvótát, na meg a sportban sem akarnak férfiakkal versenyezni. Csak olyan területeken erőltetik a hülyeségüket amelyek valamelyest szubjektívek, vagy legalábbis nem olyan könnyen kimutathato eredmények vannak, tehát sportban pl. pontos eredmények vannak, ott nem lehet kamuzni.


Az is világos hogy azokon a területeken meg ahol a férfiak szenvednek hátrányt, pl. az oktatás területe, ami a lányokra van szabva, pláne a korábbi érésük folytán azt leszarják.

2022. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nem kezdem el magyarázni, mert a kérdésed alapján úgysem értenéd meg.
2022. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom ugyanezek a “férfiak” pláne ha jobboldaliak háborognak ha az “EU és Brüsszel bele akar szólni, hogy itt mi menjen”, de persze más ország ügyeibe pofázzunk csak bele.
2022. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De ha meg az arab országokban segitenek a feministák azzal is bajuk van az itteni férfiaknak mert ne segitsük a négereket, arabokat mert ,,nem emberek"
2022. dec. 12. 17:58
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Én nőként mondom, hogy ott nagyobb szükség lenne a feminizmusra, mint itt. És igen, van annak létjogosultsága, hogy jobban kell aggódni az ottani nőkért mint "az itteni fehér nőkért" ahogy te mondod. Téged nem fognak lefejezni, ha fejkendő nélkül kimész az utcára,őket meg jó eséllyel igen... szóval a kérdésed egy az egyben értelmetlen.
2022. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4%
Nekem nincs bajom azzal ha az arab országokban segítenének a feministák, itthon nem kéne vergődni pl. a vezetői pozíciókért, amikor köztudomású tény, hogy a nők a legrosszabb főnökök, maguk a nők mondják ezt, ezek a turbó feministák pénisz irigy nők, semmi közük az igazi nőkhöz, azokkal semmi probléma nem lenne pl. a vezetőségben sem ha megjelennének (persze nem kvóta alapján), de tudjuk jól milyenek általában ezek a fajta törtető nők, ezek férfiak női testben (semmivel nem különbek a hasonló férfiaktól abban sem amiben egy nő általában igen, sőt a női mivoltuk komplexusát is raterhelik az emberre), akik igazságtalan előnyökhöz akarnak juttni, 2-es voltam.
2022. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

#7 aha, tehát a “mi” itthoni ügyünkbe, hogy férfi, vagy nő a vezető abba nehogy beszóljon egy külső fél, de mi nyugodtan pofázzunk bele más országok ügyeibe, jól értem?

Tudnál erről a “köztudomású tényről” (“ amikor köztudomású tény, hogy a nők a legrosszabb főnökök, maguk a nők mondják ezt”) linkelni egy hiteles kutatást?

2022. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

8-as csak abban a statisztikában hiszek amit én hamisítok, az én tapasztalatom pedig azt mutatja hogy a nők nem szeretik a női főnököket, de úgy alapvetően is nagyobb szethuzasrol, askalodasrol beszélnek egymás közt akarmilyen viszony is legyen köztük.


"#7 aha, tehát a “mi” itthoni ügyünkbe, hogy férfi, vagy nő a vezető abba nehogy beszóljon egy külső fél, de mi nyugodtan pofázzunk bele más országok ügyeibe, jól értem?"


Hát igazából ezt se tartom helyesnek, de ha valahova belepofazunk, ha valahol jogos a belepofazas az ott van, nem itt.


Az az igazság hogy a feministák elértek mindent amit kellett, na de ugye az ilyen embereknél nem úgy van, hogy na elértem a célom, holnap már lehet mást csinálni, nem, nekik jó ez a pozíció, jó ez a kis pénz, találnak mindig valamit amibe beleköthetnek, amiért harcolhatnak, akkor is ha már épp nincs is miért és már teljesen abszurdba megy át a dolog. Qrva idegesítő, hidd el, ha mindent teljesítenél amit most szeretnének, holnap kitalálnának újabb dolgokat, sose állnak le és ma már oda jutottunk hogy károsak a társadalomra nézve, nem csak a férfiakra, a nőkre is.

2022. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Vannak persze jó női főnökök, én is fogtam ki ilyeneket, de rájuk egyáltalán nem is jellemző ez a feminista attitűd és nem is kvóta alapján jutottak oda ahova.
2022. dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!