Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kelet-európai bélyeg....

A kelet-európai bélyeg. Szerintetek jogos a nyugati-európai népek lenézése megvetése a volt poszt-kommunista k-európai országokból érkező migránsok felé?

Figyelt kérdés
Korrupció mértéke, tehetségtelenség, gagyiság, szegénység, általában alacsonyabb erkölcsi szint, nagyobb hajlam a hazudozásra ügyeskedésre, ízléstelenség. Kb: ilyesmik jutnak eszükbe a nyugatiaknak a kelet-európaiakról.

2022. dec. 15. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
aha, igen, hogyne. Szerintem inkább az lehet, hogy ránézésre lehet sejteni, hogy valaki tajparaszt, vagy értelmes ember.
2022. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül, hogy ilyen egyszerűen 2 bites logikával gondolkodás nélkül el szeretnéd intézni ezt a komoly kérdést, ez a probléma még létező.
2022. dec. 15. 11:12
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nyugaton élve nem tapasztalom ezt.
2022. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Direkt módon nem mondják a szemedbe nehogy rasszistának tűnjenek. És egy kis IQ is kell hogy felismerd, ami nem sok van mondjuk egy szakmelósnak.
2022. dec. 15. 11:53
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok szakmelós. Informatikus vagyok, egészen jó pozícióban. A feleségem óvonő és abszolút megbecsülve érezzük magunkat.
2022. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Gyakran szoktam baráti társaságban finoman sértegetni az ilyen egyszerű nép fiát, úgy, hogy még észre sem veszi a szerencsétlen. Ezeken jót lehet nevetni.

Kb. ilyen a szitu is mikor nyugatiak között lehetsz.

2022. dec. 15. 12:07
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy itt te vagy az egyetlen, aki bárkit is lenéz.
2022. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy egyeseknek fáj az, hogy az imádott nyugatuk lenézi őket. Hiszen nincs szomorúbb dolog az egyoldalú azaz viszonzatlan szerelemnél.
2022. dec. 15. 12:49
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Szánalmas vagy tudod-e, még egy, hogy idézzelek nekem írt privát üzenetedböl: "2 bites proli-származású"-nak is szánalmas.

Önelégültségedben észre sem veszed, hogy a huncut kis sértegetéseid inkább saját magad lejáratása. Kb általános iskola alsó tagozat szintü.

2022. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Miért járatnám le magamat azzal ha a társadalomban alacsonyabb fokon álló embereket lenézem? Nem vagyok egalitárius, és erre büszke vagyok.
2022. dec. 15. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!