Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi ez a kollektív Magyargyűlölet?

Mi ez a kollektív Magyargyűlölet?

Figyelt kérdés

Mármint nem a kormány gyűlölete... Hanem magának a Magyar származású, Magyar állampolgárok iránti kollektív gyűlölködés.

Elegem van abból, hogy ma már a Magyarokat nagyobb offenzíva éri, mint amit a Magyarok táplálnak/ tápláltak más nemzetek felé.



2022. dec. 15. 21:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%

Nincs mit csodálkozni, saját maguknak érdemelték ki.

Vágod, büdös migráns, büdös EU, büdös Nyugat, büdös baloldal, büdös Soros...

2022. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

Én egyetértek a kérdezővel.

Hogy képzeli a libsi-bolsi Európa, hoyg mi arcon köpjük őket, ők meg ezt zokon veszik?

Hát miért nem értik, hogy nem akárki köpi őket arcon, hanem mi, magyrok?!

Ez megtiszteltetés! Kezet kéne csókolniuk!!4!

2022. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%
Jaja, kicsit túl lett tolva a bicikli az utóbbi időben
2022. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
Felhozok egy példát a társadalomból: kint melóztam egy magyar céggel németben, eljött a hétvége, és hát volt, aki elég csúnyán beivott(mondjuk neki hétvége sem kellett ehhez). Elmentünk a boltba, aztán cirkuszt csinált. Rá akart beszélni, hogy mondjam már meg egy random nőnek, hogy mennyire tetszik neki, mivel nyelvet egy darabot nem beszélt, abban az állapotban a magyart is alig. Odament a nőhöz, nekiállt összevissza hadoválni magyarul, szerencsétlen nőt úgy kellett lenyugtatnunk, mert már rendőrt akart hívni. Na, többek között ezért. Nem vagyunk többek a szemükben, mint az ukránok a mi szemünkben.
2022. dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
#4 Holmi hadoválásért már rendőrt lehet hívni az emberre? Ez azért kemény. Nem mondom, hogy nem tök ciki, amit az ember csinált, de azért egyből jelenteni a Stasinak egy kis paroláért nem túlzás? Hol élünk?
2022. dec. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki hol. De slez így akkor sem normális.
2022. dec. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Felfujhatogyerek ***** válasza:
0%
Tegnapi stori, mentem a Győr plázához kivenni egy csomagot, kicsit siettem ezert egy piroson sikerült lt áthajtanom, nem lett belole baleset, nem is mentem gyorsan mer hezitaltam hogy át e tudok meg menni. ( visszanéztem a dashcam felvételét és s amikor a lampa alatt voltam akkor váltott pirosra) Na abban a pillanatban egy nagymercis rámdudált meg elkezdett mögöttem villogni, reflektorozni. Sötéttel volt szóval szar úgy vezetni hogy kivillogják az ember szemét, igen hibaztam mert athajtottam egy piroson, de a kovetkezonel mar egyertelmuen megaltam. Kiszált, az ablakomon bekopogott és jó magyar módjára "szetbaszom a szád " udvozlettel fogadott. Csak emlitésképen a pisztolyom már az ajtómra volt szegezve. Normalis ember ilyet nem csinál , eszembe sem jutna odamenni egy masik idegen rendszamú autoshoz és fenyegetőzni mert közlekedési kihagást vétett. A lényeg magyar rendszamú kocsi, magyarul beszélő ember, nem kellene csodálkozni hogy sokan utálják a magyarokat. Igen hibáztam , de nalunk is elég sok magyar ember él es magyar rendszamú kocsi közlekedik de még egyszer sem hallottam volna ,hogy ledudálta volna őket valaki.
2022. dec. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%

"ezert egy piroson sikerült lt áthajtanom"

Mindenkinek elvenném a jogosítványát, aki nem képes a pirosnál megállni. Nem lett belőle baleset, de meg is ölhetsz valakit. Majd ha a lányodat elcsapja egy majom, mert épp sietett Fifikével a kutyakozmiba, akkor ugye te is azt mondod, nem baj, majd csinálsz másik kislányt, megesik az ilyen?!


"de a kovetkezonel mar egyertelmuen megaltam"

Hát ez fantasztikus! Hálás lehet néked a magyar nemzet, ó, méltóságos kiatököm!


"a pisztolyom már az ajtómra volt szegezve"

Persze, és az Apache helikoptereid is úton voltak a helyszínre.


"de még egyszer sem hallottam volna ,hogy ledudálta volna őket valaki"

Mert valószínűleg az óvodában, ahol az időd nagy részét töltöd, még nem szereltek dudát a dömperekre.

2022. dec. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
#8 Ha akkor váltott pirosra, amikor a lámpa alatt volt, hogy a tökömbe kellett volna megállnia? A kereszteződés közepén? Esetleg vissza kellett volna tolatnia? Ezeknél még mindig jobb, ha tovább megy.
2022. dec. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha akkor vált pirosra mikor ott van akkor vagy piszok gyorsan haladt vagy egyszerűen leszarta a sárgát. Mindkét eset kirívó szabálytalanság.
2022. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!