Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye, tavassza...

Kinek mi a véleménye, tavasszal eljutunk odáig hogy ez az Ukrajnai háború világháborúvá, vagy esetleg atomháborúvá durvul?

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez már régóta állóháború.
2022. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fsms ***** válasza:
100%
Nem, szerintem is állóháború alakul ki.
2022. dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy erre kevés az esély. Mármint eszkalálódhat a háború, de ez senkinek sem érdeke. Maradjunk annyiban, hogy Putyin elszámolta magát ezzel a háborúsdival, de nem akar túl nagy arcvesztés nélkül kijönni belőle, tovább rakétázza az ukrán infrastruktúrát, hogy ezzel csikarjon majd ki valami kompromisszumos megoldást. A másik oldalról meg persze igen kemény az ukrán ellenállás, mivel ez lényegében az USA proxy háborúja.

Én arra tippelek, hogy az elcsatolt megyék autonómiát kapnak és technikailag nem olvadnak be Oroszországba, de mégse lesznek Ukrajna része.

Az ukrán népet már most visszarakétázták a középkorba, de az orosz gazdaság sem bírja a végtelenségig, hogy háborúzzon.

De nem vagy sem hadászati sem külpolitikai szakértő, ez csak az én meglátásom.

2022. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!