Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az elmúlt tíz év során mi...

Isti22 kérdése:

Az elmúlt tíz év során mi lett Magyarország sorsa? Előre lépés vagy nyomor?

Figyelt kérdés
2012-ben megkérdezték, mi lesz itt tíz év múlva: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__377..
2022. dec. 18. 13:31
A kérdező szavazást indított:
nyomor, szégyen, 6 millió koldus
pont ugyanolyan lett, mint 2012-ben volt
a lakosság tovább szegényedett, a fiatalok meg még nagyobb számban vándoroltak ki
kicsit könnyebb lettt, miután kikerültünk az EU szorításából
Orbánék felégettek mindent, ami a jövő fejlődését és a jólétet megalapozhatta volna, ezért leszakadás, nyomor, kilátástalanság és kétségbeesés lett
Nem lett jobb, mert nem került a Jobbik hatalomra
2015-re a nyugdíjrendszer összeomlott, majd követte az egészségügy. Aztán megfiatalodott a népesség... :(
29 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Hát normális válaszlehetőség persze nincs.
2022. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
Egyértelműen jobb lett a covid válságig,sokkal jobban éltek a magyar családok,mint előtte.Jól mutatják ezt a fogyasztási adatok is.Nem véletlenül nyert négyszer egymásután a kormánypárt.Most nehezebb időszak van,de ebből is kilábalunk majd.
2022. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
13%
# 1-es..ott a pont.
2022. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%
Ki lett vágva az Eu és jólét köszöntött be.
2022. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Mióta Orbán Viktor lett a világ ura azóta sokkal jobb.
2022. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Én több évig külföldön éltem. Amikor visszatértem, egyértelmű előrelépést láttam gazdasági és technikai értelemben. Viszont az emberek elképesztően csüggedtek és depressziósok. Igazából csak jobban meg vannak fegyelmezve, mint korábban. Összességében az a benyomásom, hogy bár jobb lett az élet, az elégedettség csökkent.
2022. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Amíg a világgazdaság fellendülőben volt, az felkapott minket is, de most, hogy megfordult a trend, jönnek a rossz idők.


Orbán nem csinált csodát, és most megtapasztaljuk, hogy nem kedvező időkben hogyan kormányoznak.

2022. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Népünk folyamatosan (2010,2014, 2018, 2022) "jól" dönt, mer "Nehogymá'n a Gyúúúúrcsán visszajöjjön!".
2022. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

[link]


Ez mindent elmond.

Ezt látom a környezetemben is.

Bécsi, prágai kiruccanások, étteremből rendelt tálak, rengeteg ajándék, hömpölygő tömeg.

2022. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Az én válaszom:

-Magyarország az elmúlt 25 évben gyakorlatilag semmit nem fejlődött. Semmilyen tekintetben sem. Ha nem lettek volna az uniós pénzek gyakorlatilag minden ugyanúgy nézne ki mint akkor. Ezzel szemben meg lehet nézni nálunk sokkal kisebb országokat, pl Dél-koreát, mennyit fejlődtek ugyanezen idő alatt. Ég és föld! Magyarország egy pöcegödör, és erről nem Viktor tehet, hanem mert az ország átlag IQ-ja 80 körül lehet, mit is várhatunk Marika néniktől aki egy kg farhátért eladja a szavazatát. Akinek van esze menjen innen amíg még lehet :)

2022. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!