Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fideszesek szerint minden...

Fideszesek szerint minden rendben van, ellenzékiek szerint minden is rossz otthon, mi a valódi helyzet hazánk jelenlegi helyzetével és jövőjével kapcsolatban gazdaságilag? (Objektív válaszokra lennék csak kíváncsi)

Figyelt kérdés
Nyílván nincs itthon minden rendben és nem csak a háború/szankciók miatt van ez, de nyílván nem minden sz*r és volt rengeteg jó döntése a fidesznek.

2022. dec. 23. 12:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Objektíven az egészen biztosan megállapítható, hogy a kormány kommunikáció - miszerint a Brüsszeli szankciók miatt van infláció - sántít, mivel már jóval a háború elött is ársapkák voltak az infláció miatt.

És ugye ilyenkor felmerül a kérdés, hogy ha valaki egy dologban hazudik, akkor vajon minden más igaz-e...


Ennél objetívebb úgy gondolom nem lehetnék.

2022. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Ember nézd már meg az árakat, én a lehető legminimálisabban tolom a kaját azt veszem amire szükségem van, és próbálok egészségesen étkezni. Múltkor bementem a tescoba, megvettem a dolgokat 3 kilós húst nem egész egy kiló sajtot, 30dbos tojást Wc papírt, macskának egy kis konzervet, meg csajnak egy milka csokit, 20 ezret fizettem, azt hittem nem jól látok mikor lehúztam a kártyát, otthon szedem ki a dolgokat nézem mondom bakker egy kis zacskóba belefért minden és mi a fszom került ezen ennyibe, ez régen ilyen 6 ezerből kijött, hát ha itt nincs gond akkor nemtudom hol van. És mellette a fizetések és grammot nem nőttek, szóval nekem mondhatja bárki, hogy itt minden rendben van, de én saját magam tapasztalom, hogy baromira nincs, innentől kezdve meg lszrom, hogy a másik mit mond vagy gondol, majd ha az ellenkezőjét bebizonyítja nekem, akkor hiszek neki, csak elég nehéz lesz az árakat lecsökkenteni, ez eddig csak gondolatban sikerült a birkáknak.
2022. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésben a válasz. A fideszesek szerint rendben van, az ellenzék szerint meg nem.
2022. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Isti22 ***** válasza:
73%

Ilyenkor kell hosszútávú adatokat nézni, és akkor látod a valós helyzetet :)


A rendszerváltás óta folyamatosan közeledünk a Nyugathoz, bár elég lassan. Ez így volt minden kormány alatt és valószínűleg így is marad, de néha persze vannak megtorpanások egy-egy válság idején.


Ez nem jelenti, hogy minden rendben lenne, hiszen sok mutatónk változik ilyen-olyan irányba, aminek a megítélése viszont alapvetően értékrend kérdése. A jobboldaliak például nem tartják rossznak, ha kialakul és berögzül egy társadalmi hierarchia, a baloldaliak meg igen.


(Az meg megint egy másik kérdés, amikor propagandisztikusan csakazértis negatívan vagy pozitívan állítanak be valamit.)

2022. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
Mindkét félnek igaza van: igaza van az ellenzéknek mert minden hatalmasat drágult az idén, a Fideszeseknek meg abban van igazuk hogy így is minden olcsóbb mintha még egyszer ennyibe kerülne:D
2022. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Apokalipszis MOST van!

Üresek az üzletek polcai, a vásárlók elmaradtak, naponta ezrével fagynak meg fűtetlen lakásaiban, sehol egy autó, nincs, vagy megfizethetetlen az üzemanyag, az emberek megtakarítása nulla, illetve mínusz 1, nincs felújítás, lakásvásárlás, nyaralás, a Balatonnál az összes wellness hotel egész nyáron üresen pangott, az éttermek vadásszák a betérnőket, a futárszolgálatok csődben vannak, nincs mit kiszállítani, nuku karácsonyi ajándék, az autókereskedők már féláron adnák a 14-20 millás autókat, csak valaki venne már egyet.

Ja... nem!!!

2022. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 mindentudó99 ***** válasza:
Vegyes a kép
2022. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
62%
Kis odafigyeléssel lehetne minden jó is. A "nem minden sz*r" édeskevés.
2022. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!