Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miként lehetne tenni az ellen...

Miként lehetne tenni az ellen a gondolkodás ellen hogy a férfi a vadász, a nő a préda, zsákmányállat?

Figyelt kérdés

Büntetni miként lehetne? Mit lehet ezellen tenni? Elegem van abból hogy a nőket a férfiak prédaállatnak tekintik. Hogy a férfi meghóditja a nőt mint egy zsákmányállatot. Mint amikor a farkas elkapja az őzikét és fajdalmas veres szenvedésben részesíti. Ez már az őskor óta velünk van. Mjt tegyünk ez ellen? Még van is egy olyan zene hogy "te leszel a nyúl én meg az orvvadász"

Egy hím farkas inkabb nőstény őzikét kap el vagy hímet? És egy nőstény farkas? Elmondom. Nőstenyt kap el minden esetben. Mert aki evett már diaznóhúst az tudja hogy a nem herélt kandisznónak gusztustalan kanszaga és kan íze van. A hímeket ez védelmezi. Így mindig nőstény az áldozat.



2022. dec. 24. 13:56
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
49%
Félelmetes, hogy manapság milyen véleménybuborékban éli le az életet némelyik nőnek nevezett entitás. :O
2022. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
Ti csak azt nevezitek nőnek aki a férfiaknak behódol? Szerintem mindenki nő aki annak születik. Ezt nem vehetitek el arra hivatkozva hogy valaki nem viselkedik úgy ahogy azt a férfiak f*szának állása megkívánja. Nem minden a férfiak körül forog. A női identitást mindig meg akarják vonni a férfiak a nőktől. Pl amikor egy nőt szidnak, karomolnak nem csak emberi mivoltaban sértik meg de már női mivoltaban is pl: "te rohadt büdös k*rva". Maris a nősegében alaztad meg a nőt a káromkodással. Egy ferfinak csak ennyit mondanál : "te rohadt büdös g*ci". Amivel nem gyalázod meg a ferfi mivoltában csak az emberi mivoltaban.
2022. dec. 26. 21:31
 33/58 anonim ***** válasza:
Ok boomer
2022. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%
#32: Honnan veszed? Az is nő, aki egyetlen férfival se fekszik le, az is nő, aki nem házasodik meg, az is nő, aki nem szül gyereket. Senki nem mondta, hogy nem így van. A férfiakra meg mondják azt, hogy "te rohadt állat", ami meg a férfiakra nézve súlyosan degradáló, mert állatokhoz hasonlítják őket.
2022. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:

Engem az zavar hogy a férfiaknak korlátlan szexre van lehetősegük mert a tarsadalom teljesen normalisnak veszi ha egy férfi sokat szexel, élvezi a szexet, mindig dugni akar. Ha ugyanezeket egy nő csinalja már elitelik. Ez a baj. Egy nőnek nincs joga a szexhez. Legalább is a korlatlan szexhez. En ugy viselkedem mint egy férfi. Ha már otthon egy kicsit unatkozom már maszturbalok. De a masztubalás csak a férfiaknak elfogadott.

Miért elváras egy nőtől hogy monogám legyen? A ferfiaknak dicsőseg ha sok nővel szexel egy nőt meg leneznek miatta. Emiatt az igazsagtalansag miatt szeretném megvaltoztatni ezt a tarsadalmat.Egy nőnek elváras hogy mindig ugyanazzal a férfival szexeljen

Egy férfitől nincs az elvárva hogy mindig ugyanazzal a csávóval szexeljen

Ha egy nő megcsalja a férjét azt elhordják minden k*rvának de amikor egy férfi csalja meg a felesegét azt nem itélik el. Megértem azokat akik menekülnek a nőségből fojtásából és férfivá operalják magukat.

2022. dec. 27. 17:18
 36/58 anonim ***** válasza:
76%
#35: A nőknek is van lehetősége korlátlan szexre. Szerintem ma már nem ítélik el annyira őket, mint régen. Régen meg a férfiakat is elítélték. Sok férfi egyébként pl. prostizni jár, azt meg szinte minden nő elítéli, és sok férfi is. Szerintem is nagyon gáz dolog. A nőknek is épp annyira elfogadott a maszturbálás. Szerintem a pasik többségét még izgatja is, ha egy nő ezt csinálja. Ha valaki párkapcsolatban van, akkor elvárás, hogy monogám legyen, de akkor mindkét félnek. Sok férfi van, aki félrekefél, és a normális értékrendűek, akár férfiak, akár nők, elítélik az ilyet.
2022. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálni kell az ilyen férfiakat. Ilyen egyszerű.
2022. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
A nőknél példaul elvárás hogy szűz legyen, és lenézik, elitélik azért mert nem szűz. Férfiaknál meg forditva van. Fériaknak miért erény a szex a nőnek meg bűn?
2022. dec. 30. 20:46
 39/58 anonim ***** válasza:
78%
Kettősmérce. Valamelyik idióta úgyis jön majd azzal a hülye kulcs és lakat analógiával, de aki egy kicsit is használja az agyát az látja, hogy értelmetlen. Mivel a férfiak nem kulcsok, a nők meg nem lakatok, tárgyak, hanem emberek. Hagyni kell az ilyeneket, és keresni egy normális pasit.
2022. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
48%
Mármint mitől erény a szex nekem? Ha nem vesztem el a szüzességemet a 18. Születésnapom előtt akkor egyből homokos vagyok meg szerencsétlen. Folyamatosan ezzel nyomasztanak. Te meg lányként a teremtés koronájanak vagy felmagasztalva ha szűz vagy, még akkor is, ha a rusnyaságod és az igénytelenséged miatt vagy az. Lehet itt hápogni meg mindent kiforgatni, de semmivel nem vagy előrébb. Nézőpont kérdése az egész.
2022. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!