Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberális embertársaim,...

Liberális embertársaim, milyen érzés számotokra az, hogy Orbán Viktor titeket rendszeresen, összezúz darabokra Magyarországon úgy, mintha kb. egy Pöröly lenne nála sajnos?...

Figyelt kérdés

A liberalizmus korában vagyunk! Erről szól az EU és Amerika is. Ezt kell szeretni. Ilyen a világunk ebben a korban...

Erre ebben a kis országban kaptatok egy Orbán Viktort, aki hónapról hónapra - sajnos profi módon - letapossa a liberalizmusnak még a csíráit is.

Mennyi esély volt arra, hogy az Unióban mi pont egy OV-ot fogunk ki?... Ti ezt, valódi liberálisok hogyan élitek meg?



2022. dec. 28. 22:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
Én csak úgy tekintek rá mint egy beteg emberre.
2022. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%

Csak hogy pontosítsunk, arról az emberről van szó, aki 1992 és 2000 között a Liberális Internacionálé egyik alelnöke volt?

Kicsit személyiségzavaros embernek tartom. Nem lennék szívesen a hívei között, ki tudja holnap milyen ideológia mögé fog bújni...

2022. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
76%
Orbán is libsi volt, és Soros tanitatta.
2022. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Ma már sajnos rohadtul nem liberális.


Szóval itt vagyunk az EU-ban.

Erre pont a mi kis országunkban emelkedik fel egy olyan liberális ellenes politikai vezető, aki még profi is ebben! Én nem vagyok liberális, de OV rajongója sem... :D Na de visszatérve, nem lennék a helyetekben liberális embertársaim. :S Pont a legrosszabbkor vagytok magyarok. Eszem megáll. Kb. bármelyik másik európai országgal jól járnátok.

2022. dec. 28. 22:42
 5/38 A kérdező kommentje:
Miért így alakult ez a helyzet szerintetek?
2022. dec. 28. 22:46
 6/38 anonim ***** válasza:
81%
Putyin megvette kilora, 85% ban függünk az orosz gáztól, mostmár ott tartunk hogy nincs más csak oroszország, ahelyett hogy diverzifikált volna, és most nem tartanánk itt.
2022. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk én nem tartom magam nagyon liberálisnak, vagy legalábbis nem úgy mint aki tényleg baromi liberális, sőt sokszor jobboldali intézkedéseket, vagy álláspontot is előnyben részesítek, szóval inkább középnek gondolnám magamat, de a lényeg, hogy ez sokat elárul a magyar népről, hogy egy ilyen inkompetens hazug tolvaj bandára van igény folyamatos kétharmad mellett.
2022. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk más kérdés hogy ettől függetlenül, hogy én minek gondolom magam, és Gyurcsányt pl kapásból rühellem, nagyon sok fidesz birkától megkaptam a DKs agyhalott jelzőt, ami csak azért vicces mert Dobrevet meg az árnyékkormányát egy viccnek tartom, de ez is csak a Fidesz birkák értelmi színvonalát jelzi, hogy nekik mindegy ki mit gondol, ha nem vagy vér fideszes akkor DKs vagy xd szóval jó nagy szégyen a magyarok nagy része az a helyzet.
2022. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
74%

Röhögni tudok az agyhalott kerdezőn.


Kb. A munkanélküli és a nyugdíjas vonal körül van, és annyira buta, hogy ilyen ócska libsizéssel jól átmosták az agyát. Ez a téveszme nyújt neki minimalis örömöt.


Igaz majd éhenhal, mert egy kg. Kenyér már 1000 forint, de a libsik... :D


Kérdező, milyen az, amikor OV belszrik a szádba? Én itt nyugaton olcsóbban vásárolok 4-5x annyi keresettel, mint te a nyugdíjából. 🤣 Es jövőre lesz igazán nehéz dolgod, mikor itt az infláció 10% alatt van, és már csökkenésnek indult. 🤡 DE A LIBSIK. 😀

2022. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Kérlek tisztelt 9-es, hogy ne beszélj velem ilyen stílusban.

Valamit félreértettél errefelé nagyon. Én magam is szomorú vagyok problémáink miatt, és a drágulások miatt. Nem vagyok megelégedve a kormányunk válságkezelésével!

A kérdésem nem a Fidesz-esek mellett szólt, és nem balosoktól várom a választ. Hanem konkrétan a liberálisoktól, mert OV sajnos valamiért főleg őket támadja, meg hozza fel rendszeresen. Ami számomra meglepő és elszomorító.

(A balosság és a liberálisság pedig nem ugyan azt jelenti, hanem külön fogalmak, ha valaki esetleg belekavarodott volna valamibe.)

2022. dec. 29. 01:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!