Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy sajnos...

Árokpart kérdése:

Elképzelhető, hogy sajnos Európában nálunk Magyarországon van a legtöbb marihuána függő ember?

Figyelt kérdés
Ahogyan elnézem lassan már óránként fognak el nem kis mennyiségű termesztőket, meg itt a fórumon is szinte lassan már minden második kérdés, hogy az ellenzék ugye legalizálni fogja és hasonlók. Állítom, hogy még vagy inkább már a hollandok sincsenek annyira oda ezért az eélvezeti cikkért nemhogy pl. a svájciak, osztrákok, hogy a legfejlettebbeket említsem Európában. Szerintem még a fejletelenebbeknél sem pl. Szerbiában, Romániában. Mikor a Kendermag Egyesület még aktív volt és akkoriban demonstrált a legalizálásért még abban az időben is annyian kevesen voltak, hogy a szervezők negyed óra után lefújták a rendezvényt, pedig akkor még a közélet is foglalkozott a témával.Horn-Kuncze abszolut liberális kormánya és a Gyurcsány-Kóka kormány idején sem volt ennyire népszerű. Ez a jelenség mitől van, hogy szinte az emberek most 2021-ben meg vannak bolondulva érte.
2021. okt. 8. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Az nem, marihuána, csak biofű, valójában köze nincs az igazi fűhöz.

Dohányra fújnak mindenféle szintetikus szert, például lónyugtatót, aztán teljesen beállnak tőle. Eddig főleg a lecsúszott emberek szívták, de mostanára elterjedt a kisnyugdíjasok, meg az iskolások között is, de legfőképpen Kőbányán.

2021. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szörnyű!
2021. okt. 8. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:
2021. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez megy már pár éve, néha a rendőrök kiszállnak, a drogosok meg pár megállóval arrébb mennek.
2021. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
A te logikád szerint ha itt van a legtöbb függő, miközben tiltva van, akkor azzal pont azt támasztod alá, hogy a tiltás nem old meg semmit, mert nem lett kevesebb függő. Ennyi erővel akkor legalizálhatják is.
2021. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
A valódi marihuánát az átlagember nem bírná megfizetni, ide valami ellenőrizetlen kevert cucc jönne, ami sokkal veszélyesebb.
2021. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már vártam hogy valakiben megfogalmazódjon egy ilyen kérdés, a szent hollandoknak annyira elég a legális marihuána, hogy inkább kiépítik maguknak a növény számára szükséges tényezőket, és olyan magról indítják a csíráztatást, amilyenről szeretnék, jobban becsavarnak tőle, mivel kereskedelemben nem is szerepelnek az igazi, durva növények, amire egyébként a nulla rutinnal rendelkező kíváncsi réteg is vágyik.


Én nem hazudok, végig ittam a fiatal koromat, és semmilyen pozitív véleménnyel nem vagyok arról az időszakról, ugyanakkor volt lehetőségem hozzájutni marihuánához, míg valakik fel nem dobták a csávót, én visszatérő vásárlója voltam, mert korrekten meg volt amit akartam, 1g az 1g volt, nem 0.7-0.8....

Élveztem azt az időszakot, ha idegeskedtem, rossz időszakon mentem keresztül, vagy csak családi összejövetel volt, akkor ment a füstölés, nagyobb tételben.


Elmondhatom hogy csak a buta emberek miatt nincs legalizálva, egy white widow után pl normális embernek esze ágában nem jutna autóba ülni, mert bizonyos sebességnél is úgy érzed mintha üresben gurulnál 5-el max...

Sajnos marad az illegális kereskedelem, ami olyan szempontból jó hogy erős "beállós" növényekkel foglalkoznak többnyire, és ez a keresettebb.

Én 2-2,5e forintért kaptam 1g-t pár éve, viszont nem olcsó így felhagytam vele.

2021. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 VZ2 ***** válasza:
41%

#5: "A te logikád szerint ha itt van a legtöbb függő, miközben tiltva van, akkor azzal pont azt támasztod alá, hogy a tiltás nem old meg semmit, mert nem lett kevesebb függő. Ennyi erővel akkor legalizálhatják is."


Nincs eféle korreláció, ez a te akaratod szerinti logika. Inkább mondjuk úgy, hogy a rendőrség b@szik rá, mint bármi másra. Csak szeretnéd, hogy legalizálják.

2021. okt. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

#8

Abszolút így van, elég idióta belemagyarázás akart lenni..

Persze legalizálják, utána meg jön hogy befüzezve okoz xy balesetet meg stb..

2021. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!