Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem vagyok homofób, csak ez a...

Nem vagyok homofób, csak ez a világ heterofób. Szerintetel ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Szerintem egyre inkább egy heterofób világban élünk.
2023. jan. 2. 07:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
34%
Én úgy vagyok az LMBTQ-val, mint a jógával, vagy a vegánsággal. Nem zavar ha mások csinálják, de nekem ne kelljen, és tapsolni se fogok nekik.
2023. jan. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
91%
Te bevállaltál már 3 gyereket? Szerintem nincs összefüggés a kettő között, ha melegek titokban lennének melegek, akkor sem vállalnának 3 gyereket, itthon pedig még sem tehetik
2023. jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
3%

Az a baj, hogy a szaporodásképtelenek is hangot kapnak, és adnak is mindenhol.

Kb naponta olvasom a leszbikusoktól, gyerekgyűlölőktől, ultrabalosktól a mindenféle családellenes dumát.

Van ezekre a dumákra egy felvevőréteg, akik abszolút politikamentesek.

És sajnos hisznek benne.

2023. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
13%

11#


A jóga teljesen más.Az egy szabadidős foglalkozás, ennyi erővel aerobikot is mondhatnál.

A vegánok viszont agresszívak.Nem is olyan messze Nagy Britanniában levideózták,ahogy a KFC-nél parkolókat zaklatják a vegán aktivisták,hogy legyenek vegánok.



Az LMBT szintén ilyen.Bepofátlankodnak mindenbe,filmbe, médiába.Nem elégszenek azzal,hogy vannak külön ilyen témájú filmek, nekik minden filmben lmbt propaganda kell.

2023. jan. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
69%

13as, én szeretnék gyereket, adsz rá örök pénzt, amiből felnevelem megterhelés nélkül?

köszi

2023. jan. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
13%
Teljesen igaz. Lassan már büntetendő lesz, ha valaki elutasítja egy azonos nemű közeledését pusztán a neme miatt.
2023. jan. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
97%

A népességcsökkenéshez a kapitalizmusnak van köze.

A szocializmusban biztos a megélhetés.

Ma meg valakinek csak 1 órája annyiba kerül,mint másnak a háza.

Pont nálunk a legrosszabb,és a hasonló helyeken,ahol arra megy ki a játék,hogy a gazdagoknak a lehető legkevesebb adót kelljen fizetni.

Ráadásul hiába tehetséges valaki,ha nincsenek kapcsolatai nem sokra megy.

Na az ilyen diktatúra párti,kelet-európai putrik fognak elnéptelenedni elsőnek.Nálunk még a bevándorlók sem akarnak jönni,mert a saját polgárait is szolgának nézik,oda nem szívesen telepszik le épeszű ember.

2023. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem mi bajotok, egyre csak nő a magyarok száma.... Londonban.
2023. jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
4%

15#


Keress több pénzt.

Nekem is ment, pedig nem vagyok zseni, nem jártam versenyekre iskolás koromban,nem voltam eminens tanuló.


Csupán, értem a piac működését és hajlandó voltam áldozatokat hozni.Például:átküzdeni magamat az utált egyetemi matekon.

2023. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
79%

Keresk én, de nem találok.

Addig is, amig keresek, nuku gyerek, bocsi

2023. jan. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!