Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek eljuthatunk oda,...

Szerintetek eljuthatunk oda, hogy a nyugati nagyvárosokban a migránsok ellen fegyveresen lépnek fel az őshonos polgárok?

Figyelt kérdés
Amikor már annyira tarthatatlan lesz a helyzet, és ugye a politikusok nem tesznek semmit.
2023. jan. 2. 13:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
Egy nyugati nagyvárosból jelentem: a bevándorlók és az "őslakosok" alapvetően békében élnek egymás mellett.
2023. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11) alapvetően?Ezt hogy kell elképzelni?
2023. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12: nyilván itt is, mint mindenhol máshol vannak antiszociális egyének, akik balhéznak, de nem ez a jellemzō.
2023. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A romákat ilyenkor megint nem említik. Én 10 éve Angliában lakom, a drogos őslakosokkal sokkal több bajom volt. Amúgy vannak bevándorlásellenes hangok, pl. History debunked nevű youtube csatorna.
2023. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Henrik182 ***** válasza:
A probléma ott kezdődik hogy ezek a faji megkülönböztetések olyan logikán alapulnak mint amikor egy 7éves kisgyerek irigykedik a másik emberre hogy neki van egy lego starwars figurája, mi alapján különböztetitek ti meg az embereket? Faji hovatartozás alapján, akkor ott már nagy gond van gondolj bele te egy skita hun magyar vagy, és a párod is az, a gyereked is az, kiengeded a gyerekedet a játszotérre és bele köt egy skita hun faju ember, tegyük fel agyon veri és utánna megprobálja kirabolni, mire oda megy egy nagy betüs migráns és megvédi a gyerekedet. Erre te megse köszönöd neki hogy megmentette a gyerekedet. kb itt tart a magyar alapesetben IQ szerint, mert minden normális ember hogyha bajvan és tud segiteni akkor odalép. ne az alapján itélkezz hogy ki milyen származásu, hanem az alapján hogy ki milyen ember.
2023. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#15: Persze, csak vannak átlagok. Van egy átlagos viselkedés, ami jellemző egy-egy csoportra.
2023. jan. 4. 14:02
 17/21 anonim válasza:

Remélem.


De erre nem lenne szükség. Annyi kéne, mint anno a déli USA államokban...nem, nem a KKK, csak annyi, hogy: boltba nem szolgálnak ki, orvos nem lát el, és melót sem kapsz, ja, és persze segílykét sem igényelhetsz!

2023. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

De tényleg mekkora szar propagandakérdés ez. A romákról itt szó sem esik megint, pedig hajajj...


Amúgy szeretnék pontos címet, hogy hol van no go zóna Londonban.

2023. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
10%
18. Az egész az. "Világjáró" ismerős küldött fotót 1 éve. Én meg visszaírtam, hogy mit keres Afrikában? Ő meg nem értette, és elmondta, hogy amire én azt hittem egy afrikai nagyváros, mondjuk Johannesburg, az London.
2023. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Henrik182 ***** válasza:
Személyes tapasztalatom szerint a magyar nép rosszabb a cigánynál is, az irigység durván jelenvan, általánosítás, káromkodás, erkölcstelenül másokat pocskondiázni egyetlen ország sem tud annyit mint a magyar. Ne álszenteskedjünk ha saját magatokrol van szo, inkabb a masik emberre kenitel, tapossatok a masikat, rendesen szégyen magyarnak lenni.
2023. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!