Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tennél ha Oroszország...

Mit tennél ha Oroszország megtámadná Magyarországot?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 16:57
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
#19: Szóval ha egy demokratikusan megválasztott kormány neked nem tetszik, akkor inkább nekimennél a magyar hadseregnek az oroszok oldalán, akik megtámadják az országot. Gratulálok, te is hazaáruló vagy.
2023. jan. 7. 18:42
 22/31 anonim ***** válasza:
26%

#21: Az ukrán nácik puccsal kerültek hatalomra 2014-ben. A választásokat nem ők nyerték, hanem Viktor Fedorovics Janukovics pártja:

[link]


Ha hasonló események történnének Magyarországon is, természetesen segítenék az oroszoknak felszabadítani az országot.

2023. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

#22: Azok Porosenkóék voltak, azóta már voltak választások, az ukrán nép pedig egyértelműen kiáll a kormánya mellett. Akkor miről beszélünk?

Egyébként ha Gyurcsányt megpuccsolták volna anno, akkor is segítettél volna az oroszoknak visszaállítani?

2023. jan. 7. 18:52
 24/31 anonim ***** válasza:
26%
#23: Azokon a választásokon olyan eredmények születtek, amilyet a CIA akart. Ukrajna jelenleg egy diktatúra.
2023. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

#24: Összeesküvés-elmélet, de mindegy.

Viszont nem válaszoltál a kérdésemre. Ha Gyurcsányt megpuccsolták volna anno, akkor is

segítettél volna az oroszoknak visszaállítani a Gyurcsány-kormányt?

2023. jan. 7. 19:08
 26/31 anonim ***** válasza:
26%
Én 2006-ban a Fideszre szavaztam, szóval nem segítettem volna visszaállítani a Gyurcsány-kormányt. Most viszont a Mi Hazánkra szavaznék és ha a CIA segítene megpuccsolni a Fideszt a DK-nak, akkor nyilván segítenék kitakarítani a DK-t.
2023. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Én menekülnék. Nem akarok harcolni.

NATO tagország vagyunk, úgyhogy egy Magyarország elleni támadás az egész NATO elleni támadás lenne. Szóval másik NATO országba nem jó menni, mert ugyanúgy harcolni kéne.

Marad Ausztria, és Szerbia ahova lehet menni(illetve Ukrajna, de valószínűleg onnét jönnének az Oroszok, senki nem menekül a támadás irányába). Valószínűleg az egész ország Ausztriába igyekezne, ezért én Szerbiába mennék, ahol kisebb lenne a tömeg.

2023. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
#26: Értem, szóval ha a neked nem tetsző kormány van hatalmon, akkor segítenél. Igazán demokratikus. Mindez megspékelve a CIA-s összeesküvés-elméleteddel.
2023. jan. 8. 10:23
 29/31 anonim ***** válasza:
67%

#17

#16-nak igaza van- engem sem kérdezett meg senki hogy szeretném-e hogy Nato-tagok legyünk. Magyarként lepisálnám a NATO fejét és bárki sírját aki elmegy háborúzni érte... Egyébként is baromság a kérdés. Ha Oroszország megtámadná Magyarországot, kb 5 percig tartanánk ki és ezt mindenki tudja. Mi nem kapnánk fegyvereket a NATO-tól és senki mástól sem. De ha akarnának is adni bármiféle segítséget, rég végünk lenne mire bármilyen szállítmány ide tudna érni. Idióta volt már a kérdés is! :)

2023. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
#29: Nem sokat tudsz ezek szerint a NATO-ról, de nem baj. Szerintem tanulj még.
2023. jan. 11. 16:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!