Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A tökéletes Debrecen? Ez csak...

A tökéletes Debrecen? Ez csak a jéghegy csúcsa, ennél itt csak rosszabb utak vannak, és ezt a várost irigyli mindenki az akkugyár miatt?

Figyelt kérdés

[link]

Aztán mi, Debreceniek vagyunk a hülyék, mert nem vagyunk elégedettek a "szupervárosunkkal"?


2023. jan. 12. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon korlátoltnak kell lenni, aki ennek nem örül. A gyárral az infradstruktúra erősödik. Kiépülnek dolgok, a beszállítók révén fejlődik a térség gazdasága és nagyon sok embernek lesz állása. Mi magyarok semminek sem örülünk. Több ország elől elnyertük a pályázatot és most mi vagyunk a nyertesek, erre mindenki sír
2023. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Irigyli az akkugyár miatt? Ki irigyli? Ki akar akkugyár mellett élni? Inkább a nem debreceniek azon döbbennek meg, hogy a debreceniek képtelenek kiállni magukért, pl. tömegtüntetést szervezni ellene. Egy 200 ezres városban sok tízezer ember is az utcára mehetne tiltakozni.
2023. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egész országban rengeteg rossz út van ez lassan már hungaricum😉😉😉.
2023. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
2 vaaaagy : mindenkinek lenne biztos, hosszú távú munkája
2023. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Reméljük, ott van Attila sírja, és most végre megtalálják!
2023. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, hogy egy olyan út szakadt be, amin egy átlagos hétköznap is orbitális dugó szokott lenni, mert ostoba módon vannak megcsinálva a közeli útkereszteződések. És mot a közeli lakótelepre fog terelődni a forgalom. Frankó lesz, alig fogok tudni elmenni vásárolni.

Nagyon remélem, hogy csak 3-4 hétig fog tartani, míg rendbe rakják. Persze értelmes országban egy ilyet 2 nap alatt megcsinálnának, de ugye ez itt (M)agyarország.

2023. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Csak úgy szólok, hogy ilyen Németországban is előfordul.

Én értem, ha valaki elégedetlen, de erre ráhúzni bármit is...

2023. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
A környezetszennyezést el kell engedni. Visszafordíthatatlanul tönkretettük a bolygót, feléltük energiaforrását, az üvegház gázok nem fognak lebomlani sosem(sic!) és egyre csak melegíteni fogják a Földet. Most sem tudnak már sielni a nyugat-európai síparadicsomokban. Gyakoriak lesznek a jövőben a folyamatos savas esők, szélsőséges időjárási anomáliák. Már nem oszt semmit egy akkugyár. Viszont megélhetést biztosít ameddig élhetetlen nem lesz a planéta. Addig még élhetünk egy keveset
2023. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#8: Részemről én megtettem, amit lehet: nincs és nem is lesz gyerekem, akinek az egyre élhetetlenebb jövőben boldogulnia kellene.
2023. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem értem, aki ennyire szeretne akkugyárat, az miért nem jelentkezik, hogy építsék a háza mellé? Debrecennek NINCS vize, a környező tavak MÁR mind kiszáradtak, több kút is, locsolni sem tudunk. A környezzetszennyezésről már nem is beszélek. Az utak minősége pedig katasztrófális. Nincs zöldterület, mindent leburkoltak, körengeteg az egész város. Cívisként éltem egy csodálatos, parkos, virágos Debrecenben, amiből mára semmi nem maradt. Nem, nem örülünk ennek a balesetnek, mint ahogy nem örülünk a múlt hétvégi halálos balesetnek sem. Bár ott a 19 éves kisfiú volt a hibás, de az a híd maga is egy állandó veszélyforrás. Persze egy városban, ahol a kerékpárút egy felfestésből áll, amely mellett konkrétan nem fér el egy gépkocsi, ott nincs min csodálkozni. Szóval mielőtt valaki távolról mond ítéletet, jöjjön el, és ne a túrista szemével nézze ezt a várost. (BÁr itt még a főbb utakon is könnyű beszerezni egy tengelytörést).
2023. jan. 12. 14:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!