Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért riogat azzal a helyi...

Miért riogat azzal a helyi polgármester, hogy ha június 9-én nem a Fideszt választjuk akkor kitör a világháború ami a mi lelkünkön fog száradni?

Figyelt kérdés

Tiszavasvári polgármesteréről, Szőke Zoltánról van szó.


A minap találkoztam szembe vele az utcán 3 aktivistájával és megkérdezte kire akarok szavazni. Mondtam, hogy nem szeretnék róla tájékoztatást kiadni. Aztán elkezdett nekem ott magyarázni, hogy miért fontos, hogy rá szavazzunk. Merthogy a Fidesznek kell nyernie mert pénzt csak így kap a város és ami fontosabb, hogy ha nem ő rájuk fogok szavazni akkor itt világháború lesz aminek én leszek az egyik okozója aki nem rájuk szavazott szóval alaposan gondoljam meg, mert most nagy a tét, stb stb...


Miért kell ezzel riogatni a népet? Nem mertem megkérdezni tőle mert a 3 aktivista akivel volt eléggé ki volt gyúrva aztán inkább békésebbnek tartottam meghallgatni.



máj. 13. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg azért mert ő is fidder.
máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Mert kampány van.
máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nyugi. Orbán kiskutya a világ szereplői közt. A világháborút így is, úgy is megcsinálják.
máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Az előző választáson is fényesen bejött a háborúval való riogatás, nyilván most is erre játszanak.
máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
4 Nem. Az előző EU-s választáson a kalifátussal való riogatás volt és be is jött már házakat robbantgatnak szét Svédbe
máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem a Fideszen fog múlni valószínűleg.
máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
#5 Az előző választás az ogy választás volt, ott a háborúval való riogatás volt az emberek meggyőzésének (félrevezetésének) legfőbb eszköze. A módszer a vártnál is több embert győzött meg a fideszre szavazásról.
máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 acelsziv ***** válasza:
66%
Mert egy mocskos narancspatkány akit be kellene zárni egy bányába a többivel együtt és addig dolgoztatni amíg lélegzik.
máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell minden hülyeséget elhinni.
máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Ha jön egy meteor, és szavazz a fideszre, mert akkor nem csapódik be?


A lopásaikat, az identitás hazugságaikat, a szélhámos gazemberségüket, csak a háború, mint kártya, mint rémület írja felül. Már ez az utolsó fügefalevél, ami orbán viktornak az ágyékát takarja: háború. A háború az egyetlen , és hogyha ez a háború nem lenne, erre nem lehetne hivatkozni, már tényleg semmijük nem lenne, amit magyarázhatnának

máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!