Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért tartja mindenki bolondna...

Miért tartja mindenki bolondnak a fideszes beállitottságuakat?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 18:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
azok lopnának még a román Torovkai és társai,láttam pár youtube elöadását,szépen prédikál csak rossz hallgatni,elmult már az ókor.
2023. jan. 23. 19:26
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Na, erről az elvakultságról beszéltem.
2023. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint rosszul vagyok Toroczkai 19. századi nézeteitől, nem tudom elképzelni hogyan gondolhatja valaki most a 21. században, hogy az működőképes és jó amiről ő hadovál. De hasonlóan felháborít a nyugati cancel culture és gender lobbi is.

Mégis úgy látom, hogy orbán a legrosszabb dolog, ami ezzel az országgal most történik. Teljesen megtébolyult a hatalomtól, és bármilyen fék nélkül nyomja át az összes gonosz agymenését a magyar törvényhozáson, amik mind csak annyit szolgálnak, hogy neki meglegyen a rövidtávú politikai haszna. Ő egy beteg, őrült, dagadt gazember, aki tönkreteszi minden itt élő magyar ember jövőjét, a saját kicsinyes céljai miatt. Az ilyen a lehető legrosszabb embertípus, aki hatalmi pozícióba kerülhet.

Ehelyett még Toroczkai is sokkal jobb lenne. Semmivel nem értek egyet amit csinál és mond, de neki legalább vannak valami elvei. Sokkal jobb lenne ő egy kormánykoalícióban, mint ez a beteges fékevesztett gazember.

2023. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13as én is igy gondolom.
2023. jan. 23. 20:24
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodnak, csak rohannak. Ez a tapasztalat velük.
2023. jan. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
7-24 szoronganak
2023. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!