Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megfigyeltem, hogy az egyszerű...

Megfigyeltem, hogy az egyszerű utcai rendőrök mind politikailag balos beállítottságúak, vajon miért?

Figyelt kérdés
Vajon az irodisták, a közép és fölsőbb vezetők is balosak a rendörségnél?
2018. máj. 18. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a szolgálati törvényben keresd a miértjét. A Fidesz jócskán megszigorította. Megszűnt a korkedvezményes nyugdíj, szinte minden rosszabb lett azoknak is, akik dolgoznak.
2018. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ekkora hülyeséget rég hallottam, van rendőr ismerősöm nem is egy, az állomány 99%-a erősen jobboldali vagy szélsőjobbos, amúgy a legtöbbje a Jobbikra szavazott.
2018. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Én nem úgy fogalmaznék, hogy balosak, hanem egyszerűen rühellik a fideszt.

Részben azért, amit az első is írt, részben pedig azért mert a fidesznek nem szempont a szakmai vezetés, a lényeg, hogy jó pártkatonát ültessenek be vezetőknek, parancsnokoknak. Nem egy példa van, hogy rendőrkapitánynak akár olyat ültettek be, akinek nincs is rendőrszakmai múltja...a legfiatalabb járőrnek is több tapasztalata, tudása van, mint esetleg a vezetőnek.

2018. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Ezt mégis honnan szeded?
2018. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Ezt mégis hogy figyelted meg? Balra lógott a sapkájuk vagy mi a tököm?
2018. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%

Én ezt még sohasem tapasztaltam.

A rendőrök jobboldaliak többnyire, de nem Fideszesek.


Ha valakiktől, tőlük aztán távol áll a baloldali,kisebbségsimogatós politika.

2018. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért arról tényleg írhatnál valamit, hogy ezt hogyan "figyelted meg" és hany rendőrnél, ha már azt írod, hogy "mind"...
2018. máj. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!