Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A trianon mániások mit nem...

A trianon mániások mit nem értenek ezen a térképen?

Figyelt kérdés

[link]



Szépen kirajzolódik a mai magyarország. Nincs itt semmiféle zsidó háttérhatalom meg liberális lghdtv lobby.


Csak meg akartak szabadulni a magyaroktól, ennyi történt.


2023. jan. 24. 08:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Ha eszerint csinálják is vagy negyedével nagyobb lenne az ország.


sok magyar terület került közvetlenül a határ túloldalára

legyen mai Magyarország 10-15% területe


Erdély megint 10-15%

2023. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Hát ha úgy alakulna a történelem, hogy ahol egy etnikum él, a területet a saját országához csaphatja, akkor érthető. De akkor azonnal mehetne mondjuk Új-Mexikó Mexikóhoz, Svájc és Belgium sem lenne hosszú életű, és mit csináljunk sok balkáni országgal... Spanyolország, Franciaország is érdekes eset. Németországgal mi lenne? Anschluss? Vagy kis államok? Az oroszokkal most mi a baj? Csak orosz területeket szereznek vissza.

Egyébként egész nagy területek maradtak volna, ha a németeket, ruszinokat is hozzánk csapják, Erdélyben és a Délvidéken is.

2023. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ez fordítva van utolsó.


Nehogy már magyarországnak nevezzenek valamit ami román szlovák szerb stb


Az ukrán oroszokat senki se korlátozta a hazatérésben. A többi meg csak zagyvaság...

2023. jan. 24. 09:33
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Hát pedig tisztán látszik, hogy etnikailag mennyire rosszul, igazságtalanul húzták meg a határokat.


[link]

2023. jan. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok Trianon mániás, szerintem illene elengedni ezt a témát így 2023-ban, de vannak olyan határmenti települések, hogy átmész a magyar határon, jön az első falu és a lakosság 80%-a magyarnak vallja magát. Ebben az esetben szerintem egy legitim felvetés, hogy a határ lett rossz helyen és nem az ott élők.
2023. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%

Ha ez teljesen igazságos, akkor újra meg kell húzni a határokat úgy, hogy a nemzetiségek mentén. Székelyföld tehát külön ország. Tehát ha a románok megkaphattak egy többségi területet, akkor a magyarok is megkapjanak azon belül. Sőt, minden falut külön el kell bírálni. Teljesen igazságos, nem?

Amúgy én egyáltalán nem értem, miért fontos, milyen etnikum él egy területen? Attól még nem kéne elcsatolni, nem szokás. Mellesleg fogalmunk sincs, mit akart az az etnikum.

2023. jan. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Több különböző ország ugyanazt akarta.


Megszabadulni a magyaroktól.


Így hogy a parazita faj nem tud élősködni, el is tűnt a süllyesztőben.


Románok szlovákok sztrákok már rég lehagyták a magyar putrirszágot.

2023. jan. 24. 10:00
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Csak a bibsiknek szabad siránkozni az őket ért sérelem miatt?
2023. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
A kérdező nagyon komoly fajelméleti gyűlöletbeszédet tol. Provokációnak viszont nagyon gyenge.
2023. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező neked valami elmegyógyba lenne a helyed.
2023. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!