Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy ilyen jövőbeli Európa...

Egy ilyen jövőbeli Európa tetszene nektek vagy nem? Miért? Mit gondoltok a víziómról?

Figyelt kérdés

2123-at írunk és így néz ki Európa:


-Minden ország monarchia lett, tehát van Magyar Királyság, Lengyel Királyság stb. Európai Unió nincsen, a Pápa és a Katolikus Egyház számít Európa nemzeteken átívelő összetartójának. Pl. a Pápa oszt koronát a királyoknak


-Visszatértünk a feudalizmushoz, hogy minél önellátóbbak legyünk így felvirágzott a vidék. A legtöbb falusi ember földműveléssel foglalkozik és egyházi tizedet, illetve földesúri kilencedet fizet. Minden családnak egy 18 éves fiút el kell küldenie katonának. Cserébe van földje amit művelhet a családja számára és védik őt a katonák.


-Mivel mindenki fizet tizedet, a Katolikus Egyháznak nagyobb anyagi erőforrásai vannak: Minden oktatási intézmény és kórház egyházi lett például, illetve ünnepnapokon ingyen étellel és itallal ellátott ünnepségeket szerveznek a jobbágyoknak


-A fogamzásgátlás és az abortusz be van tiltva, így egészséges népszaporulat van, nem kell migránsokra hagyatkoznunk. Rengeteg apácák által üzemeltetett árvaház is van a nem kívánt gyerekek számára


-Felállt a Martell Károly Sereg, egy katonai különítmény akik Európa határait védik a muszlim megszállóktól



2023. jan. 24. 13:01
A kérdező szavazást indított:
Tetszene
Nem tetszene
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Orvos látott?
2023. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja és még ezt kihagytam: Mostanra mindenki katolikus lett, a mélyen vallásos protestánsok Amerikába költöztek gyakorolni a hitüket.
2023. jan. 24. 13:02
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Hiányoznak a Wartburg-szerelők.
2023. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Szóval középkor.
2023. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy f-szság.


Nekem egy ilyen Európa tetszene:


2025-öt írunk.


2024 elején, miután minden más lehetőségüket kimerítették, az oroszok nyomásgyakorlás-képpen taktikai nukleáris fegyvert vetettek be Ukrajna ellen.

Az USA európai hadereje légikampányba kezdett az ukrán területeken tartózkodó orosz erők ellen, amire az oroszok újabb nukleáris fegyverrel válaszoltak, és végül ez totális nukleáris háborúvá eszkalálódott.


Európa lakosságának 70%-a elpusztult a nukleáris csapások közvetlen következményeként, 25%-uk elmenekült a kontinensről, dél-amerikába, ausztráliába, új-zélandra, stb.

A maradék 4,99% a következő egy év során halt meg az élelem, az ivóvíz, az infrastruktúra, az orvosi ellátás hiánya és a betegségek miatt.


A nagyon kevés szerencsés túlélő, mint például én, boldogan és nyugalomban élem az életem, vadászgatok, horgászgatok, gyűjtögetek, stb., enyém az egész világ, és nem idegesít már többé az ostoba, elviselhetetlen emberi tömeg, akik mindenhol ott vannak és nem lehet egyszerűen kikerülni őket.

2023. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
A történelemben ami először tragédia, az másodjára általában komédia. Tehát a gyakorlati megvalósulása ennek komikus lenne.
2023. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
A drog rossz, értem?!
2023. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Támogatom, de csak akkor, ha én leszek a király.
2023. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8:

Ok, de én leszek a pápa, és a reneszánsz pápákhoz hasonlóan kaja, pia, buli, nők vesznek körül.

2023. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A királyság jó. Amit bölcs tanács választ, mint vezető, nem egy random valaki, aki semmit sem tud se életről, se istenről, csak véletlen pápának hivják.


Katonának kelljen menni?

Egy álomvilágban TE TUDATOSAN TEREMTESZ ERŐSZAKOT? :D


Tiltás és szabályozás a férgek tulajdonsága. Megfelelő vezetés alatt egy bolygónak nincs szüksége ilyenre, csak segitsére, hogy megtalálja mindenki önmagát.

2023. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!