Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nő nem lehet cigányvajda?...

Nő nem lehet cigányvajda? Csak férfi lehet?

Figyelt kérdés
Ha igen,miért? Én nem vagyok cigány de szeretnék egyenjogúságot ferfiak es nők között. Ott a romáknál ez senkit nem zavar? Vagy már a hagyomány miatt megszokott? Habár a vajda nem hivatalos formátum és rang. Az igaz hogy a cigányok nem igazán tisztelik a nőket és másodrendűek? A cigányság körében mennyire valósult meg a feminizmus, nők egyenjogúsága? ( mert sajnos nekem a fent emlitett csoportbol egy fiatal gyerek mikor jöttem ki a nyugatiból a fenekemre csapott majd röhögött, az is elkepzelhető hogy a farzsebemből akart valamit kivenni pl ehert nem is tartom ott a telefont)

2023. jan. 27. 09:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A kulcsszavakban eltünik a c betűs szó én rákoss magyar tudhattam volna hogy a rák egye ki a szivemet :D
2023. jan. 27. 09:51
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Azok csak szülni és főzni jók,pénz és hatalmat nem kapnak a kezükbe nagyon helyesen.
2023. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor ezért ilyen szomorú Anikó mindig...
2023. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2 helyesen? Amelyik fehér ilyet mond, az közéjük való nőket semmibe vevő utolsó féreg (es meg finom voltam)

Abból amugy mennyi igaz hogy matriarchális tarsadalomban élnek?

Anyám egyszer meselte hogy ő hallott mar olyan beszélgetést ciganyasszonytól hogy sopankodott mert "nem szereti az ura ha nem veri akkor mar nem szeret"

Ezt egyszerűen nem tudom elhinni

2023. jan. 27. 10:01
 5/14 A kérdező kommentje:
A vajda felesegének van valami rangja mint mondjuk egy firstladynek vagy királynénak? Vagy az csak vajdáné?
2023. jan. 27. 10:04
 6/14 A kérdező kommentje:
Tehat hha nőként politizalok akkor a férfiakat aemmibe veszem? Ne is szavazzak mert nő vahyok? Ha egy nőnek szavazati joga van azzal semmibe veszi a ferfiakat?
2023. jan. 27. 11:17
 7/14 anonim ***** válasza:

4) pedig akkor mégiscsak te ülsz fordítva a lovon :)

A nő értéktelen mindenféle társadalomban,ez mindig is így volt és így is marad.Nem véletlen hogy kevesebbet keresnek mint az ugyanolyan pozíciót betöltő férfiak.

2023. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Náluk még nem tört be ez a libaberrált, feminista szemlélet hogy a nőket a munkaerőpiacra szabad engedni főleg nem az hogy vezetői pozícióba. A nőnek az a dolga hogy szüljön és családot tartson fel. Évezredekig ez ment mindenhol. Csupán a modern libbant fehér ember gondolja másképp, ezért is fognak kihalni és ezért fognak a cigányok fennmaradni.
2023. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#9es ugye csak viccelsz?

Áldassék a gyümölcs!

Mentem szülni. Szerintetek jó hogy a szemétbe szülik a purdélyt 2 szobaba 5-öt?

A nőgyülölet úgylátdzik nem csak a pigmentaltak szokása.

2023. jan. 27. 12:23
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

10

Nem szülnél a szemétbe, régen sokkal rosszabb körülmények között éltek és még is szültek. Igazàból az is baj hogy manapság túl jól megy mindekinek és elkényelmesednek, nem akarnak szülni, az örökös élvezethajszálásra koncentrálnak

2023. jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!