Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaza van Sebestyén Balázsnak...

Igaza van Sebestyén Balázsnak ebben a gondolatmenetében?

Figyelt kérdés
[link]
2023. febr. 3. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem a kedvencem Balázs mert tényleg néha hajmeresztő dolgokat mond, de úgy tűnik a "jégkirálynő" nem tudta végigcsinálni az álmát....

Tényleg kezd már elmebajba átcsapni az egész.

2023. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen agyhalott trash celeb ez a viva balázs.
2023. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem szeretem ezt az embert, de ez a transz bohóckodás tényleg egyre agyamentebb. Azért ez már az a határ, hogy a liberálisok is csak lesnek sokan, mert odáig fajultak a dolgok. Számomra evidens lenne a melegek házassága és gyerekvállalási joga, de ez a transzhiszti minden határon túlmegy.
2023. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen igaza van.

Az egyéni akarat/ identitás, stb nem választás kérdése, ezt el tudom fogadni és tolerálni is.

Azt viszont, hogy rám kényszerítsenek dolgokat ezzel összefüggésben, azt nem fogadom el, az meg had legyen az én döntésem.

2023. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Egy beképzelt, büdös paraszt a csávó, ezen nem tudom ki lepődik még meg. Vajon ha egy kisgyerek bénázott volna ott, akkor őt is kiröhögnék? Jah bocs, megvolt már az is.
2023. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az a fura, hogy miért kell a cikkben Fideszezni, amikor szerintem az ellenzéki szavazók jelentős része is pont így gondolkozik erről a témáról.
2023. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Bazsika elkeseredetten próbál a fideszhez dörgölőzni. Ennyiről szól ez a sztori.
2023. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

De mit bénázik ott egyáltalán bárki ott, aki nem oda való? Mindentől függetlenül.

Na meg a sportok. Akkor most melyik nemnél induljanak? A nőkkel szemben kvára nem lenne igazságos mondjuk indítani egy transzot súlyemelésben, például...

2023. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Igaza van, bár elég bunkón fogalmaz, de ahhoz már hozzá szokhattunk. Ott volt Conchita Wurst, ő se azért került be az Eurovíziós Dalfesztiválra, mert szuper hangja volt. Akiről szó van, valljuk be, nyílván ő sem a jégkorcsolya tudása miatt volt ott. Ez olyan, mint a Netflix, nincs egy rohadt film, vagy sorozat, amibe ne lenne bzi, leszbikus, transz.. Nem azzal van a baj, hogy ki hova sorolja magát, hanem azzal, hogy lassan mindenhol erőszakkal ezt nyomják le az emberek torkán.
2023. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem senkinek sincs igaza.

Balázst senki sem kényszerítette arra, hogy nőnek hívja ezt az illetőt. Ha pedig nem tetszik neki, akkor nem kötelező megnézni. Ha majd elég sokan nem fogják nézni, akkor nem fogják ezt csinálni. De folyamatosan generálják neki a nézettségét.

Juli meg ahogy észrevettem folyamatosan ezeket az amerikai stílusú identitás politika cikkeket tolja. Én meleg vagyok, de már én is sokszor nevetségesnek tartom, ami ezekben szerepel. Ezért nem olvasok már 444 híreket sem egy ideje, az origo és társai mellett.


Akik így szervezték meg ezt a korcsolyás akármit, azok így döntöttek és kész. Mindenki dolgozza fel ezt is, meg azt is, hogy valaki transzfób.

Nem ezek a világ legfontosabb problémái.

2023. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!