Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaza van Sebestyén Balázsnak...

Igaza van Sebestyén Balázsnak ebben a gondolatmenetében?

Figyelt kérdés
[link]
2023. febr. 3. 13:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem semmi bantot nem mondott. Es ez esetben hadd legyen velemenye. Vagy a velemenyszabadsag csak akkor létezik ha bologatunk mindenre?
2023. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%

Nem akarok látatlanban ítélkezni, mert nem hallottam a teljes megszólalást.


A cikk maga arra a rendszerszinten tarthatatlan jobboldali álláspontra kíván rávilágítani, hogy egy hátrányos helyzetű csoport esetén a látszólagos egyenjogúság csak tartósítja a hátrányos helyzetüket.


Próbáld meg behelyettesíteni egy már kiharcolt szabadságjoggal, pl. hogy nők is járhatnak egyetemre, akkor nyilvánvalóbb lesz:


„Nem a nőkkel van a baj, és ez nagyon könnyű ideológia, hogy te nőgyűlölő vagy. Nem, nem vagyok nőgyűlölő. Csak nem vagy odavaló. Nem kell neked ott tanulnod, nem érdekel, hogy mi akartál lenni, ez a személyes drámád, a személyes történeted, annak képzed magad, aminek akarod. Ha te orvos akarsz lenni, járkálj kórházba, csak én ne kelljen, hogy téged orvosnak szólítsalak. Ne várd el tőlem. Csak nekem ne kelljen veled orvosként viselkednem”

2023. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Abszolút Igaza Van!
2023. máj. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Más mentális betegségéről nem én tehetek. És ne kelljen nekem törődnöm más mentális betegségével.
2023. máj. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!