Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha felmegyek a kormányablakok...

Ha felmegyek a kormányablakok időpontfogalásához, akkor hónapokra előre nem tudok sehol foglalni időpontot, miért?

Figyelt kérdés
De nem piros, hogy nincs szabad időpont, hanem minden szürke, hogy nem lehet foglalni, áprilisig. Minden kerületben. Miért?

2023. febr. 6. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát kinek mit intézett a kormánya...
2023. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szénszünet van.
2023. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Ekkorát fejlődött a technika. Az alkalmazás felméri kinek van szüksége időpontra. Ha neked lenne, akkor tudnál foglalni
2023. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csupa szürkét nem láttam. Nem olyan kormányablakokat néztél, amelyek zárva vannak a fűtési idény alatt?

Három kerületet néztem, a IV., V. és XIV. kerületet, személyazonosító igazolvány cserére. (Nem írtál ügykört.)

A IV. kerületben legkorábban április 3-án, az V. kerületben március16-án, a XIV. kerületben március 20-án van szabad időpont.

Az előtt levő hetek napjain naponta többórányi piros (foglalt) időpont van.


Rossz helyen laksz. A falubeli házunktól, ellentétes irányban, azonos távolságra van egy nagyvárosi és egy kisvárosi kormányablak. A nagyvárosiban legkorábban 6 nap múlva, 13-án van 3 szabad időpont, a következő napokon jóval több. A kisvárosban holnapra, 8-ára van 33 szabad időpont.

2023. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szard le. Simán bemész és túl nagy várakozás nélkül el lehet intézni.


Én is budapesten 3. kerben lakva kerestem okmányirodát. Sehol sem volt a városban hónapon belül foglalható időpont, a legkorábbi időpont 1 hét múlva volt, az is rétságon, vagy szobon (igen, más kerületekben és pilis akármikben sem volt).

Aztán kaptam egy tippet éismerőstől hogy egyszerűen csak el kell menni a legközelebbi okmányirodába, és venni egy sorszámot. 15 perc várakozás után sorra kerültem, és 10 perc múlva már mehettem is haza, elintézve.

Ez volt most novemberben.

2023. febr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan kormányablakok, ahol jó időzítéssel úgy fogadnak,mintha időpontod lenne.Kérsz sorszámot és kivárod, ha nincsenek sokan negyed órán belül megfordulsz.
2023. febr. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát sehol nem láttam kiírva ezt a szénszünetet. Jó tudni. Ezt nem nagybetükkel kellett volna a honlapon? Egyébként személyi és TAJ. Ha bemegyek szerintem nem fogom tudni rögtön elintézni, vagy igen?
2023. febr. 7. 08:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek megnyitva még azok az időpontok. Nem lehet fél évre előre foglalni, mert a fele nem menne el, mert már rég elintézte máshol vagy elfelejtette, hogy időpontja van, csak foglalná a helyet azok elől, akinek akkor szüksége lenne rá.
2023. febr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!