Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik politikustól származik...

Melyik politikustól származik ez a mondat?

Figyelt kérdés
-A házasság egy nő és egy férfi között köttetik.Mit nem lehet ezen megérteni?

2023. febr. 25. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Tudtommal a Bájerzsóti volt ekkora zseni.
2023. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagyok politikus, senkit nem érdekel mit szoktam mondani, de már én is mondtam ilyet.

Ez egy alap tétel. az a baj, hogy ezt ismételgetni kell, mint azt, hogy az anya nő az apa meg férfi és nem te döntöd el milyen nemű vagy hanem az ahogyan, aminek születtél.

2023. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
A politikusok általában semmihez sem értenek és semmit nem tudnak szabatosan megfogalmazni, mert a saját érdekük lólábként lóg ki.
2023. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Bárkitől is, végre egy igaz, és okos mondat politikusok szájából.
2023. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos olyantól aki nem tekinti egyenjogú embernek a nem ciszheterókat. Csak akkor fura, hogy miért akar embereken “segíteni” ha ember ellenes.
2023. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

#5 Nincs olyan, hogy cisz-heteró.

Vagy heteroszexuális vagy homoszexuális. Pont.

2023. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 attól hogy nem ismered még nem jelenti hogy nem létezik. Nézz utána.
2023. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A gyerekeimmel mi is szoktunk szavakat kitalálni, ettől ezek még nem lesznek valós szavak.

Valaki avgy heteroszexuális vagy nem az. Nincs olyan, hogy másképpen heteroszexuális, ezért minden előtag értelmetlen. heteroszexuális emberek vannak és kész, ezen belül nincs olyan, hogy így vagy úgy heteró valaki. nem lehetséges.

2023. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hajjajj van baj. Attól hogy nem tudsz valamiről, még nem kitalált 😂😂 nem lehetsz valami okos, ha ezt nem érted
2023. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akár a fostos likú Fletóka, ki hazánkat tönkrevágta... Éppen borgeözös böffel a száján, a toaletten ülve...
2023. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!