Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vak fiút kirabolni jó poén?

Vak fiút kirabolni jó poén?

Figyelt kérdés
Az én szememben egy utolsó szemét állat az ilyen ember.
2010. dec. 11. 18:43
 1/8 BlackSword ***** válasza:
100%
Qrvára nem... Méllyen egyetértünk...
2010. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyet én is olvastam az újságban az még szomorúbb hogy a fiatalkorúk mellett egy felnőtt is benne volt
2010. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen roh.dékokat először agyonverném majd elvenném tőle a lopott pénz kétszeresét és odaadnám a fiúnak.
2010. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Hát tényleg, oltári nagy poén lehet. Elvont poén, nyilván azért nem értjük, mert rossz a humorérzékünk. Akárcsak Alföldi Roberta művészete, amit meg azért nem értünk meg, mert érzéketlenek vagyunk a művészet iránt.
2010. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

HA olyan nagy tolvajnak gondolja magát az illető. Ne kispolgártól lopjon hanem menjen oda 1üzlet emberhez este.

Nekem ez a véleményem.

2010. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván rasszista-antiszemita-gárdista-fasiszta volt a vak fiú, az elkövetők pedig így próbálnak beilleszkedni. Aki elítéli őket, arra szintén igazak a fent leírt jelzők.

Punk tum.

2010. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
herét letépni poén? ezt kéne velük.
2010. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vak fiút kirabolni poén. A törvénynek meg folytatnia kellene a mókázást, megvakíttatni az elkövetőt és elvenni a házát, megszüntetni a munkaviszonyát, ha van állata, azt odaadni a sértettnek, az elkövető háza 1/2 pedig a sértett kapná meg. Ez így lenne vicces.
2010. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!