Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik szerint a globális...

Akik szerint a globális fogyasztói kapitalizmusnak hamarosan vége lesz, azok szerint mi fog történni?

Figyelt kérdés
Milyen forgatókönyvre lehet számítani. Mi lesz helyette?
2023. márc. 25. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Kapitalizmusnak bealkonyult.
2023. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
@1 Mégis a kapitalista országok a világ húzóereje, a többiek meg kullognak utánuk. Még Kína is rájött, hogy jobb engedni a kapitalizmusnak, és rengeteg kapitalista elemet épített be a gazdaságába - meg is látszik, mekkora fejlődésnek indultak az elmúlt 30 évben.
2023. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Amit Klausz Sváb mond. Minden a magánbankoké lesz. Az ország is hiszen el van adósodva feléjuk maga az állam is. A Rotschild bankoké lesz a lakás, autó, ingatlanok és mi csak bérelni fogjuk tőlük. Ha pedig nem leszel olyan polkorrekt, hogy együttműködve intézd a gyereked nemváltó műtétjét el is vehetnek mindent, hisz az nem a tied
2023. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Jaaj, a Swausz Klab, de rég hallottam már a nevét! :D
2023. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

"Amit Klausz Sváb mond. Minden a magánbankoké lesz. Az ország is hiszen el van adósodva feléjuk maga az állam is. "


Aztán jön a NER és államosítja a magánbankot. Sakkmattlipsik :D

2023. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még a végén kiderül, hogy Klaus Swab is NER-es :D
2023. márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Vége lesz?

Még csak most indul be igazán.

2023. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%

Értelemszerűen egy fenntartható rendszernek kellene jönnie, ami nem a növekedésről szó.


De én pesszimista vagyok, szerintem marad minden és hozzászokunk a nehezebb körülményekhez - ami persze főleg a szegényebb országoknak lesz szívás, nem nekünk.

2023. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

A főleg tech cégek fognak még jobban a nemzetek felé nőni.A szakadék ennél is nagyobb lesz a szegények és gazdagok között,más nem nagyon fog változni.

Idahaza fel lehet készülni a legrosszabbra amíg ez a maradi széllel szemben húgyozó kormány marad.

2023. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!