Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Balosok, liberálisok ti...

Balosok, liberálisok ti betiltanátok a Bibliát vagy a jövőben be lesz tiltva szerintetek valahol a világon ahol most tanítanak belőle?

Figyelt kérdés
Hiszen ami benne van az sok helyen megfelel a homofóbia kifejezésnek. A Római levél első fejezetében Pál elitéli a homoszexuális kapcsolatokat, természetellenesnek nevezve. Az Ószövetségben meg konkrétan a halálra kövezésük is engedélyezett volt. Többek között azt is irja még hogy férfi ne vegyen fel női ruhát meg fordítva. Ez meg mai szóval élve transz fóbia. Hogy látjátok a dolgot?

2023. márc. 27. 16:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
Harry Potter könyveket égettek el, mert a szerzőjük (aki amúgy azelőtt LMBTQ aktivista volt) kimondta, hogy a transznők nem nők. Szerinted a Bibliákkal mit csinálnának?
2023. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem tiltanám be, mi nem a tiltásokban hiszünk. Nekem személy szerint semmi bajom a vallással, amennyiben nem szélsőséges. Mindenki abban hisz, amiben akar, plusz sok jó dologra is megtaníthat, illetve egyféle közösséggé formálhat. Az egyetlen, amihez ragaszkodnék, hogy az államhatalom és az egyház szigorúan váljon külön és az egyház ne gyakorolhasson befolyást semmilyen állami ügyre.
2023. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%

Én úgy látom hogy ez a transzfóbiás dolog és a Biblia betiltása inkább neked fontos. Napi hány órát foglalkozol vele amúgy?


Nem gondolod hogy azért mert Orbán felheccelte a tömegeket a melegek ellen, még lehet a Bibliával tanítása szerint békében élni melegeknek homofóboknak illibeknek és liberálisoknak?

2023. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
17%
Orbán nem heccelt fel senkit, pont fordítva van. Felvállalja a többségi vélemény képviseletét. Lepontozás indul…, 3,2,1…
2023. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
20%
Persze, mert ha Orbán nem lenne, akkor mindenki kussban tűrné a hazugságaitokat.
2023. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

2: ezzel egyetértek, a Szentírásban is szó van a hatalom és a vallás összekötődésének negatív következményeiről. Jézus is azt mondta hogy adjátok meg a királynak ami a királyé és adjátok meg Istennek ami az Istené. Tehát külön vette őket.

3: hogy érted hogy fontos? Csak rákérdeztem mert van benne olyan rész amit a liberális nézetűek rossz néven vennének, mint említettem hogy a homoszexualitás természetellenes dolog és megkérdeztem hogy szerintetek betilthatják-e gyűlölködés miatt?

2023. márc. 27. 16:34
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Az ószövetségbe olyanok is vannak, hogy ha megerőszakolják a szűz lányodat, akkor az erőszakolónak nem tudom hány sékel jóvátételt kell fizetni, és le van tudva a "probléma".


Normális keresztény nem veszi komolyan már most sem az ószövetség nagy részét.

2023. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

7. Jól veszem ki egy vallásos tanban van hogy a 'pedofília' pénzzel jóvátehető? Azt tanítják hogy élj a Biblia tanítása szerint, de melyik tanítása szerint?


Nem tudod véletlen melyik könyvben melyik részben található?

2023. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
8: Ted Pike a másik Izrael - ebben a videóban többet megtudhatsz arról amit kérdezel.
2023. márc. 27. 16:54
 10/27 anonim ***** válasza:

Bocs el is kell vennie feleségül, nem elég a sékel, ha megerőszakolta.


Második törvénykönyv 22 28-29


"Ha egy férfi olyan szűzleánnyal találkozik, akinek nincs jegyese, s megragadja a lányt, s hál vele, s az ügy törvény elé kerül: akkor adjon az, aki vele hált, a lány apjának ötven sékel ezüstöt, a lányt pedig vegye feleségül, minthogy megalázta, s el ne bocsáthassa egész életében."

2023. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!