Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azért legalizálják az erős...

Azért legalizálják az erős kábítószereket az EU liberális kormányai, mert el akarják butítani, zombisítani a fehéreket?

Figyelt kérdés

Most nagyon sokszor olvasom, hallom TV-ből ezt az irányt. Kanadában már legalizálták a heroint. Igen, a heroint. Németben most még csak a cannabist, ami kapudrog és már nem kell sok, hogy.....



"170-160 évvel ezelőtt a brit birodalom még óriási energiákat mozgósított annak érdekében, hogy az Indiában megtermelt ópiumot átszállítsa Kínába, ott eladja, és az ötezer éves kínai kultúrát, civilizációt és társadalmat ópiumbarlangokban zombivá varázsolja"➡Társadalom tudatos rombadöntése.


" És amikor a kínaiak azt mondták, hogy ők ezt a maguk részéről nem szeretnék, akkor odarendelték a brit hadihajókat és elkezdték lőni a kínai kikötőket"➡Rájuk erőltették, mint ma a liberális cenzúra


"Két úgynevezett ópiumháborút is kirobbantottak a fehér glaszékesztyűs rendkívül kulturált, civilizált és európai angolok, pusztán azért, hogy ráerőltessék a kábítószert a kínaiakra. ➡Kanadában néhány hónappal ezelőtt bejelentette a kormányzat, két államban és számos városban már nemcsak a könnyű drogokat, hanem a nehéz drogokat, így például a heroint is legalizálták. Mindenki boldogan és szabadon szúrhatja magát, ahol csak

szeretné.


Vajon igaz lehet a kritika? [link]



2023. ápr. 17. 13:03
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy akkor is maradnának azért akik nem élnének semmi ilyesmivel. 20-as éveimben nekem is volt olyan ismerősi köröm akiken keresztül szinte bármit kipróbálhattam volna, aztán még egy füves cigit sem szívtam el soha, nemhogy bármi keményebbet.
2023. ápr. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
72%
Nem kell tul gondolni. Fideszes birka vagy, aki mindent a libsikre fog. De hat tudod, ez is Soros hibaja meg Brusszele, hogy Kanadaban legalis a hernyo.
2023. ápr. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
78%
Csak a könnyűdrogokat legalizálják
2023. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
30%
#43: Nem létezik könnyűdrog.
2023. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
32%

#44

Dehogynem.

Én könnyen felemelek pár grammot.

2023. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
77%
#44 - Az alkoholt hova sorolod? (Amúgy az alkohol pont nem könnyűdrog, mert durva addikciót okoz)
2023. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!