Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Amerikában ha egy erőszakoló...

Amerikában ha egy erőszakoló nekinyom a kukának es megerőszakol, akkor lelőhetem, de ha a spermája belém kerül és megmarad akkor azt nrm vehetem ki mert gyilkos lennék?

Figyelt kérdés

Fegyverhez lehet jogom minden sarkon de egy erőszakbol fogant fogyatékos magzatot nem vehetek ki? Tehát ha fogyatékos a gyerek nrm abortálhatom, es csak abban reménykedhetek hogy majd iskolai lövöldözés során lelövik.

Szép világ nem?



2023. ápr. 30. 18:27
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A vallás a fegyvert viszont engedi? A fegyvertartasi törvenykor nem szamit a vallás?
2023. ápr. 30. 23:47
 12/24 anonim ***** válasza:
65%
Gondolj a keresztes hadjáratokra...
2023. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
16%
Az élethez való jogot elég rugalmasan kezeled. Miért a magzat fizessen az életével az erőszaktevő apja tette miatt? Két ártatlanon csattan az ostor: az erőszakot elszenvedett anyán ÉS a magzaton, akinek annyi a bűne, hogy él. Ezért is ellenzem az abortuszt.
2023. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Azert a szülés fájdalmas

Gyakorlatilag az erőszak része

Miközben szülöd ki tudod hogy ezt az erőszaktevő miatt teszed

Probalod honapokkal kesöbb elfeledni a nemi erőszakot, tul tenni magad rajta, de ott növekszik az erőszaktevő gyereke a hasadba

Azt érzed belédzártak egy darabot az erőszaktevőből

Gyakorlatilag eg, drogos, strici, söpredék bünözőből csinálsz "édesapát" aki nrm is akart apuka lenni csak eg, jó dugást szerett volna az éjszaka homályában egy egzotikus nagyváros gettójában

2023. máj. 1. 21:59
 15/24 anonim ***** válasza:
66%

14

Elcseszett egy ember lehetsz! A saját gyerekedet szülnéd !

2023. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Te ferfi vagy gondolom

De en nem akartam gyereket, vedekeztem mindig, sőt adott esetben szüz vagyok akkor is akaratom ellenére szüljem meg? És ha házas nőt erőszakolnak meg? Pl a nőnek van már 2 gyereke, es ugy kell a csaladba lenni hogy mindenki tudja hogy terhes az erőszakoló gyerekével? Hogy viseli azt a férj? A családban mit mond a gyereknek?

Gyakorlatilag az egesz csalad eletét felboritja ha egy családos nőt teherbe erőszakolnak

2023. máj. 1. 22:35
 17/24 anonim ***** válasza:
71%

16.

Milyen férfi meg nő, nálatok úgy van úgy tudom, hogy meg kellene kérdezned akivel beszélsz, hogy kinek képzeli magát. Én egy csillámporos póninak.

2023. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Tehát legsen belémzárva az erőszakoló utódja. A testembe rakta magát a retek bünöző. Adott esetben ugy hogy sirva könyörögtem hogy hagyja abba. És a testsmben legyen 9 honapig. De hát te fideszes vagy. Szerinted én csak egy lipsi vagyok és inkabb örülnöm kéne hogy a sikátorban csodálatos ajándékot kaptam egy agyontetovált drogos erőszakolótól.
2023. máj. 1. 23:10
 19/24 anonim ***** válasza:
57%

18

Megirtam a választ a 15-ben!

2023. máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Saját gyerekem? De nem terveztem? Az nem a sajátom hanem az erőszakolóé

Ha a sajátom akkor annak már apja nincs is? Felejtsem el ki az apja?

Majd ha a lányodat b*sszák a hidegben a konténernek döntve akkor örülj a pici unokának!

2023. máj. 1. 23:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!