Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Amerikában ha egy erőszakoló...

Amerikában ha egy erőszakoló nekinyom a kukának es megerőszakol, akkor lelőhetem, de ha a spermája belém kerül és megmarad akkor azt nrm vehetem ki mert gyilkos lennék?

Figyelt kérdés

Fegyverhez lehet jogom minden sarkon de egy erőszakbol fogant fogyatékos magzatot nem vehetek ki? Tehát ha fogyatékos a gyerek nrm abortálhatom, es csak abban reménykedhetek hogy majd iskolai lövöldözés során lelövik.

Szép világ nem?



2023. ápr. 30. 18:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
9%

20

Úgy tudom nálatok nincs anya vagy apa akkor nem mindegy?

Nekem lányom az nincs Én egy csillámporos póni vagyok.

2023. máj. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Az USA néhány piros államában nem csak hogy tilos az abortusz erőszak esetén is, de az erőszaktevő szülői jogokat kaphat. #prolife

[link]

2023. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Csodálatos szülő lesz

Tehát gyakkorlatilag barmelyik ferfinak lehet gyereke h ugy dönt, megerőszakol egy nőt, leteperi az utcán, a nő nem vezetheti el, teha5 a nő akarta ellenére el kell fogadja apának a random csávót

Tehat bizonyos allamokban sosem tudod mikor leszel anya ugyanis joga van barmelyik ferfinak letepernie, és majd az lesz a gyerek apja. Csodás

2023. máj. 23. 14:23
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
#26 igen, kb jól összefoglaltad. És ez az egyik világhatalom….
2023. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!