Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kezdték el az emberek...

Miért kezdték el az emberek szeretni H*tlert?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyan tiktok komment van akik H*tlert és a N*zikat támogatják, van ilyen a Szovjetunióval is de abba bele sem kezdek, miért támogatják az emberek H*tlert?

#Hitler #Názizmus
2023. máj. 3. 16:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%

Már jó ideje vannak neonácik.

Az átkosban nyilván nem sokáig húzta volna az, aki hitlert éljenzi.

Ma meg kb. bármilyen hülyeséget kiírhatsz pl. az interneten, amit több ezren látnak.


Ezért kicsit vicces, amikor egyesek diktatúrát kiáltanak.

2023. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Hát de nem mindegy, hogy ki miért szereti. Pl én imádom az ss ruhákat meg pár akkora német fegyvert + a faszi elfoglalta egész európát és átmosta a lakossága agyát úgy, hogy semmi királyi vér nincs az ereiben vagy ilyesmi. Szerintem nagyon érdekes személy volt és szeretek róla olvasni.


Az más kérdés, hogy visszamehetnék az időben akkor lelőném azonnal, meg megbocsáthatatlan dolgokra adott parancsot és egy generáció életét tette tönkre. De ettől még érdekes személy, nincs azzal baj, ha valaki ezzel foglalkozik.

2023. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretem, az ahogy németül ordít az kuvajó. A Bukás című filmbe Bruno alakította Hitlert, és állítólag nagyon jó az eredeti hang. Én nem tudom, mert magyar szinkronnal láttam.


Hitler utálta a kommunizmust, és most vajon ez a kapitalizmus jobb-e.

2023. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%
#11 jaj ti szegények, nem tudjátok Hitlert nyíltan szeretni, de sajnállak
2023. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha a tiktokon nincs ilyesfajta cenzúra, akkor a náci dolgok végigsöpörnek rajta, az fix. Én nem tudom, milyen a tiktok, de sokan kedvelik a nácizmust, Hitler óriási alak volt, a német katonák is jók voltak. Hitler amúgy nem tett olyan sok rosszat.
2023. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!