Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért érdemes vagy épp nem...

Miért érdemes vagy épp nem érdemes egy nigériai lánnyal randizni?

Figyelt kérdés

A kérdés nem rasszizmus csupán a kulturális különbségek miatt kérdezem. Hasonló helyzetben voltam pár hónapja és bár volt egy kis románc mellette olyan érzésem volt mintha egy csalás része lennék, csak ugye nem volt pénzem ezért az illető továbbállt. Én az egzotikum miatt szálltam bele a kalandba / kapcsolatba de a lány egyáltalán nem volt hűséges.

Egyébként meg én vagyok az az ember aki a legjobban támogatja mindenféle ember integrációját. De kérdezem, hogy járt-e más is pórul úgy, hogy külföldön a harmadik világból érkezettel indított kapcsolatot. Legyen ő akár indiai, afrikai, dél amerikai, stb.


2023. máj. 4. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Nem attól függ, hogy nigériai-e vagy nem, hanem attól, hogy ő maga milyen értékrenddel rendelkezik. Nigériában pl. sok ember fundamentális keresztény vagy muszlim, ölik a melegeket és kivágják a lányok csiklóját. Ha ő ezt tartaná helyesnek, akkor nem randiznék vele, de ha nigériai származása dacára nem ilyen értékrendje lenne akkor OK.
2023. máj. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon más kultúra, csak akkor érdemes szerintem elmenni vele, ha félig magyar vagy európai. Nem azért, mert bármi bajlenne velük, csak más az egész életfelfogàsuk, mint egy Európai embernek. Ő sem tudna alkalmazkodni , de te se hozzá.
2023. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából keverék, kreol volt, nem nigériai, inkább indián-néger-fehér keverék.

Dél amerika gettójában élt 24 évet.


Külföldön találkoztam vele. Spanyolországban. Nem akartam írni hogy pontosan ki mi meg honnan jött mert sok a troll akik nyomoznak utánam. Igazából kevert vérű, kicsit néger, kicsit indián, kicsit fehér, tipikus dél amerikai, de igazi gettós helyről jött ahol még a sokadik emeleten is rácsozott ablakok voltak ahogy néztem.


Ő ott dolgozik 4 éve spanyolban, 24 évet élt dél-amerikában.


Nyaralt a kontinensen belül spanyol déli részét látogatta. Ott írt rám egy közösségi médián ahova a fotóimat szoktam kitenni, hogy merre van ez a hely szívesen megnézné én meg mondtam h elkísérem.


Aztán az elkíséremből csók lett a hegyekben aztán szex a hotelszobában.


A sok troll úgysem hinné el. 3-4 napot együtt töltöttünk. Aztán hazament Barcelonába ahol ő dolgozik én meg magyarországra.


Úgy volt újra találkozunk, hogy megosztjuk a szállás díját és egy tengerparti részen kinéztünk egy helyet, de amikor eljött nem akart se csókot semmit, és más spanyol fiúkkal is videotelefonálgatott, lehet shit teszt volt és bebuktam. De én azt mondtam, hogy így minek ez az egész. Azt mondta oké, nem gond, akkor én maradjak a hostelben ő meg megy az apartmanba mert úgyis kifizette a saját pénzéből. És soha többé nem láttam. írtam neki de csak annyit írt ne írjak többet aztán le is tiltott.



Szóval nem tudom, hogy ezt most a "gettó" tette-e vagy más.


Én spanyolországban dolgozom valenciában sok ilyen csajjal lehet összefutni, rengeteg dél amerikai jön ide főleg a spanyol ajkú országokból. Nem mese.


De a józan észre hallgatva kérdezem, hogy most mi lehetett, lehet hogy azt várta, hogy majd szépen az első nap odaadom neki a szállás díját aztán jól leráz valamivel?


vagy lehet, hogy egy óriási shit teszt volt amit bebuktam és tönkretettem mindent?


Máig nem tudom és az is rosszul esik, hogy nyitva hagytam a dolgot, de ő mégis lezárta (letiltott)


Az is lehet, hogy más kavart be, hallott valami ijesztő dolgot a magyarokról, vagy más fiúcska is akart vele találkozni aztán lekoppintott, hogy annak is adjon egy kis esélyt aztán lehet aznap este már vele dugott a hotelban?


Két dolgot tudok.


Az egyik, hogy a bankkártyám sosem esett ki a zsebemből, az első találkozásnál eltűnt, de megkerült végül a buszvégállomáson.


A másik pedig az, hogy nem jövünk vissza úgy olyanhoz, akivel egy csomót szeretkeztünk, hogy egy apró csókot sem engedünk neki az elején, szerintem, de közben várjuk tőle a szállás felének a kifizetését.



Lehet, hogy ha pénzesebb lettem volna egy nagyon masszív lehúzásba futottam volna bele.

2023. máj. 4. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!