Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért vagyok fasiszta, rasszis...

Miért vagyok fasiszta, rasszista ha Európában európai emberek között akarok élni, nem pedig afgán, nigériai meg bangladesi között?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 20:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%
Nácirasszista vagy.
2020. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
55%

Orbán nem enged be senkit.

Ehhez képest tele a város arabokkal meg kínaiakkal.

2020. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
#2 igen, ez is zavar.
2020. márc. 6. 21:03
 4/29 anonim ***** válasza:
56%
Nem illendő dolog a rasszizmus, pedig igény volna rá. De ki határozza meg az illemet? Nem a többség. Szóval legalább mi rasszisták fogjunk össze.
2020. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Igazából mindenkinek más jelent ez a két fogalom, persze neked olyan elfogadhatóan hangzik az európai emberek, de lásd az Egyesült Királyságot, ahol nem biztos, hogy kérnek ebből a hirtelen jött, nagy európai öntudatból és ugyanúgy támadták a kelet-európaikat.
2020. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Alain Delon ***** válasza:
37%
Te egyszerűen csak sötét vagy, de a jelzőid csak a sötétség különböző verziói.
2020. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 hollófernyiges ***** válasza:
58%
Én is szeretnék normális emberek kzött élni, aztán mégis itt vagy.
2020. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
37%

Miért lennél ezért rasszista?


Azt kéne tudomásul venni, hogy a magyarok (egyrészének?) "idegengyűlölete" nem véletlen alakult így. Szétdaraboltak egy majdnem Németországnyi méretű országot, direkt azzal a céllal, hogy nemzetállamok alakuljanak ki. Kik művelték ezt le? Franciaország, Egyesült Királyság, Egyesült Államok. Ha feldarabolnánk Németország tartományait önálló országokra (vagy két tartományt egy országra), akkor népességben megkapnánk Magyarország népességét országonként, ha pedig négy részre osztanánk, akkor pedig Magyarország területét. A nagyobb országok persze hogy elfogadóbbak, amikor nincs domináns népcsoport (Németországban ott vannak például a bajorok - Magyarországon a magyarok és pont), itthon pedig 90+ százalékban magyarok élnek, mivel épp a nemzetállamok miatt lett feldarabolva az Osztrák-Magyar Monarchia. Most az azt végrehajtó országoknak áll feljebb, miért nem támogatjuk a migrációt és miért nem fogadunk be x embert. Éppen ezért, mert ameddig mi nemzetállam vagyunk, addig a nagyobb országok egyáltalán nem azok, mert ott Magyarország méretű tartományok vannak különböző népcsoportokkal. Kíváncsi lennék, mi lenne, ha mondjuk feldarabolnánk Franciaországot, Németországot, Spanyolországot stb. tartományi szinten önálló országokra? Vajon az ottani kormányok hogyan állnának ehhez?

2020. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
#9 egyetemista vagyok a BME-en
2020. márc. 6. 21:42
 10/29 anonim ***** válasza:
44%
Pontosan, rasszista szaralak vagyok, mert nem bólogatok mint egy birka senkinek sem és van önálló véleményem. Igen, szakmunkásban tanultam, igen, paraszt vagyok, azért fejtettem ki a véleményemet, amire te elhordtál engemet minden szépségnek kemény 2 mondatban nulla érvvel. Attól vagyok rasszista, mert elmondtam azt a tényt, hogy Magyarország nemzetállam, Németországban meg nincs domináns népcsoport országos szinten? És attól vagyok rasszista, mert elegem van abból, hogy olyan országok kérik számon a migrációs intézkedéseinket (amiket nem feltétlen támogatok én sem 100%-ban, főleg a kommunikációt), akik hergelték az itt élő népcsoportokat az osztrákok és a magyarok ellen, akik rengeteg magyarlakta területet csatoltak el, majd amikor elnyomták őket, csak némán asszisztáltak hozzá és nem léptek fel mondjuk a magyar nyelv használata miatti megverés ellen? Nem éppen erről volt szó, amikor békeszerződésről beszélünk....
2020. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!